Ustalara | Define işaretleri ve anlamları

Ustalara

selam

Kullanıcı
b442031f7ebb7fb7dcf4281cf72ca7ac.jpg
c0e129ab869f8ec19daf48503b416343.jpg
selamıaleykum ustalar buraya daha önce baktılar arka tarafında 142basamak bir giriş var ama içi kükürütlü suyla dolu buranın bir anlamı nedir yardımcı olursanız sevinirim saygılar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
Selam kardeş aramıza hoş geldin. cepten paylaşılan bazı resimleri ben göremiyorum.konuyu yeterince açıklığa kavuşturacak tecrübedeki ustamız el atmış. tavsiyelerine uyarsan sır olan bir gizem kalmaz. selametle inşaallah.

selam

Kullanıcı
Msj gitmiyo burdan hata veriyor hoş bulduk bilader inşallah

selam

Kullanıcı
Üstadım içine nerden geldiğini tesbit edemedik boynunu eğdiği yerin karşısında geciyor ırmak icindeki su kükürütlü msjımdada yazdığım gibi söylentilere göre buranın bir derpane oldugunu daha önece çalışma yaptıkları için tuzagı patlatmış ola bilirler diye düşünüyorum hocam Rabbim her canlıya hazinesi kafada barındırmış bizde burdan yola cıkarak çene yapısı sonradan geçme gibi biz burda oldugunu düşünüyoruz siz ustalardanda bi görüş alim dedim saygılarımla 2000 yıl öncesine göktürklere ayit yazıtlarda var ilçemizde

Moderatör tarafında düzenlendi:

esrarengiz2828

Kullanıcı
Şu ilk resimdeki delikte dolu zannedersem ve merdivenli bi çıkışı var dediğiniz buysa deliğin giriş kısmını ve odanın içinin resmini görmek gerek eğer kullanim amaçlı değilse bu resimden açılmış oda mezar gibi gözüküyor sarnicta olabilir suyunu boşaltma şansınız olsa idi gizemi bir nebze cozulebilirdi kükürt olduğuda aşikar görmek lazım nasıl bu kanıya vardınız

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

selam

Kullanıcı
Üstad o ilk resindeki delige giriyoruz bir kişinin oturuca şekilde gözetleme kulesi oldugu kesin suyunu izinili olarak daha önce boşaltdılar dalgıc pompalarla camura geldiler onu başaramadılar temizlemeyi fazla bir mesafe gittiğinde merdivenlerde nefesin kesiliyor oksijen azalıyor kükürüt nedeniyle saygılar

BABACONDA

DiScOvErY
Kullanıcı
şimdi guzel kardesim dogrudur yerin darphane kükürtlü suyun basmasida aşağidaki carklarin hala aktif oldugunu gosderir buranin aşağisinda cayin kivrimlarla aktiği yer bu dağin yamacina kadar gelen yerlerini resimle ozellikle tipa tabir ettiğimiz yer oradadir fakat burasi buyuk işlerden cok maddi guc gerektirir izin gerektirir yani imkansizdr şahsin bireyin başarmasi fakat şuda var esasinda parayi bulmuşsunuz kükürtlü su buraya plan projeyle bir kükürtlü su kaplica tesisi kurun ve sürekli para bassin cunku Kükürtlü suyun faydaları, Kireçleme, Mide Rahatsızlığı, İdrar Yolları, Basur, Egzama, Mantar,Sinüzit, Guatır, Kadın hastalıkları, Saçtaki kepeklere, cilt hastalıkları, Vücut Çatlaklarına, Topuk Çatlaklarına ve içildiğinde ise böbrek taşlarına iyi geliyor. Kükürtlü su aynı zamanda içiliyor. boyle bir tesisi kurdugunda burada herturlu tadilat yetkisinede sahip olursunuz minareyi calacaksak kilif hazirlamak gerek malum bu cok dogru bir atasozudur.

selam

Kullanıcı
Eyvallah abi fikrin icin

Üst Alt