Ustalardan Yorum Bekliyorum Yeni Bulduk Sığınak Girişi Olabilirmi | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Ustalardan Yorum Bekliyorum Yeni Bulduk Sığınak Girişi Olabilirmi

esrarengiz2828

Kullanıcı
ustalarıma ilaveten eğer bu işi yapacaksan bide şunu düşün kapının üst kayalık kısımlarında çakıl yığması veya gizlenmiş bi havalandırma olma ihtimalini değerlendir ve tesbit yap varsa eğer doğru yer gören biri olarak bunu sana söylüyorum unutma

Efsanem51

Kullanıcı
hangi resim kaldırılsın istiyorsun.söyle kaldırtalım.

kalenin değil ama o dönme ait mahzen. bulgular ön zeminden olduğunu gösteriyor.
sağ üstteki kayaya dikkat edersen ,geri kısmı dar kanala doğru bir baş şeklinde sürüngene benzet
ilmiş ve zemine işaret ediyor.
kardeşim ön kısmından girişi ve kayanın üstünden mahzeni ve kaç oda olduğunu boşluk sistemiyle tespit etmen gerekir.
kendin başaramazsan bile yardım almalısın. özellikle de çok ağır işçiliğe haiz olduğunu bilmeni isterim.
Sağolasın ustam söyledikleri ni dikkate alacağım kale resmini kaldirirsaniz sevinirim

Kader25

Bildiğim kadar. Herşeyi bilmek imkansız.
Admin
Ben işin ehli değilim bugün işin ehli birine gösterdik burasını doğal dedi fakat iç kısmı örülmüş çok net fakat taşları kipirtadamadik ya hayırlısı olmazsa bir dinamit atalım ne varsa çıksın içerde

Asla dinamit kullanmayın burada, çözüm olmaz. Yanlış yaparsınız.

Efsanem51

Kullanıcı
İnşallah girersek görürsünüz ama yardım edecek bir usta bulabilir sek

MAVRAN

Vip Üye
Girişi veren resmin üst solunda yüz şekli var şimdi çiziyemiyorum. O yüze yoğunlaş, sanki bir ara girişi bulduk diye bir yorum gelmişti bende bu konuyu takip etmeyi bıraktım. Halen çözüme ulaşmadıysa arkadaşlar biraz mesaı yapalım. Sizde ustaların sorduklarina cevap yazın ki yer kolay çözülsün. İnşallah hayırlısı olur.

esrarengiz2828

Kullanıcı
hiç bişey bilmiyosan bu çatlak ileri doğru gidiyomu gidiyosa buraya bi ateş yak üstüne çatır çek ama dumanla yukarları konturol et duman çakıldan veya başka nerden çıkıyo bak havalandırma veya bi boşluk bulursun inşallah kolay gelsin denmiş bi teknik sonuca ulaşıldı bize haber et yada resimle rasgele saygı vede sevgiler

Efsanem51

Kullanıcı
Ustam içi gözüküyor duvar örülmüş gibi taşlarla örülmüş fakat dışardaki taşları kipratmayi denedik yerinden oynatamadik Horasan harcı da göremedik aralarda ümidi kestik yani açıkçası biraz

esrarengiz2828

Kullanıcı
sen benim lafımı hiçe sayma dene görelim noluyor eger hakiki yerse zaten kendin anlayacan daha nediyim rasgele

esrarengiz2828

Kullanıcı
<iframe width="854" height="480" src=" " frameborder="0" allowfullscreen></iframe>bu senin işini görecektir amma sen bunu başara bilirmisin bilmem bu işe en önce inanmak garantiye almak sonrada azim gerek herkes böyle yeri açamaz dediklerim olmalı sadece bilgi amaçlıdır saygılar sevgiler

Üst Alt