Ustalardan Yorum Bekliyorum !!! | Define işaretleri ve anlamları

Ustalardan Yorum Bekliyorum !!!

nicomedia_1

Kullanıcı
Bu kaya parçası baya yüksek bir tepenin zirve noktasına yakın bir yerde.Çevre fotoğrafları çekemedim çünkü ağaçlardan hiç bir yer görünmüyor ama normalde deniz manzaralı bir yer.Zaman kısıtlı olduğundan ve burayagelmek çok meşakatli olduğundan anca foto çekip geri döndük.
İlgilenmeye değer olduğunu ustalar söylerse tekrardan ziyaret edebilirim ustaların nelere ve nerelere dikkat etmem gerektiği konusunda ki yardımlarından sonra tabi.
Resimdeki kaya baya büyük 3m ve ya 4m yükseklikte olabilir toprağa gömülü gibiydi ve civarında toprak altında kalmış irili ufaklı kayalar mevcut.

Bundan sonraki üç resim ise bu bölgeden yaklaşık 100m sonra kuzey doğu tarafında kalıyor

DRAGON-34

Kullanıcı
Cevap: Ustalardan Yorum Bekliyorum !!!

Fazla inceleyemedim ama zemin altına yapılmış bir oda olduğunu sanıyorum ayrıca burada işretlediğim yer çok dikkat çekiyor bir yokla derim eğer sıva varsa zor kırılır haberin olsun

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
Cevap: Ustalardan Yorum Bekliyorum !!!

şimdi yerin güzelmi güzel bir yerde rast geldim işaret bunun gibi işaretin olduğu ana kayada üst tarafta doğu yönünde 3 basamak küçük şekilde bir çocuk ancak oturur buraya oturuyorsun yönün tam doğu oluyor sol kolunla dokunduğun yerde kapak var içerisinde büyük bir oda vardı burasıda ona çok benziyor