Ustalarım Bakarmısınız | Define işaretleri ve anlamları

Ustalarım Bakarmısınız

saddosa

Kullanıcı
bb40fa24345d256b381b093892645f8a.jpg

Ustalarım Bu İşaret Doğal mı Bakarmısınız

Sent from my iPhone using Tapatalk

saddosa

Kullanıcı
Ustam Yer Hakkında Pek Fikrim Yok BirYakınım Gönderdi Yer Hakkında Bilgi Edinmek İstiyormuş Sizlere Sormamı İstedi

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
Ustam bu kesme taslar nereden sokulup buraya gelmisler once onu bulabilirsen ona gore yardim edelim bunlarin ilk yeri onemli bas parmak yok kirilmis yon tayin edemiyoruz lakin orta parmakuc kismi daha cukur ve butun parmaklar esit yani ustam yanyana mezarlarin var lakin ortadaki degerli ve derinde diyor saygilar

saddosa

Kullanıcı
Ustam bu kesme taslar nereden sokulup buraya gelmisler once onu bulabilirsen ona gore yardim edelim bunlarin ilk yeri onemli bas parmak yok kirilmis yon tayin edemiyoruz lakin orta parmakuc kismi daha cukur ve butun parmaklar esit yani ustam yanyana mezarlarin var lakin ortadaki degerli ve derinde diyor saygilar
Ustam Yarın Sorar Haber Veririm Verdiğiniz Bilgiler İçin Hepinize Çok Teşekkür Ederim İyi geceler

wolf_52

Kullanıcı
Ustam Yer Hakkında Pek Fikrim Yok BirYakınım Gönderdi Yer Hakkında Bilgi Edinmek İstiyormuş Sizlere Sormamı İstedi

ustam, hayırlara vesile olur inşallah, yaşantı yeri burası, ve en öenmlisi hangi kavimler yaşamaış hangi kültür misası bunlar, sadece işaretlede olmuyor, betimlemler benzerlik göstersede her kavimin kendine göre şifreleme sistemi vardır, bu yüzden arşdırma yapdığmız bölgenin tarihini ve geçmiş kültürünü iyi bilmek gerek,yer güzel bir yer işaretde güzel daha fazla fotoraf ve daha fazla bilgi, bu evein kuysuda güzeldir, bahçesindeki yaşlı meyve ağacı duryormu, killisesi nerde çeşmesi değirmeni,vs...

ASİAVCI

Kullanıcı
bunu size tüm samimiyetimle söylüyorum araştırın bakın tek el figuru olupta acılan görsellere bakın ada acsanız dahiiçinden sanduka mezar cıkar yok oda deyilde toprağa veriyorsa lahit cıkar işin ölçumu parmaklardaki hesap ölçumundedir

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
Asi ustam bende ayni seyden bahsediyorum ama o tasin yeri orasi deil kesinlekle imkansiz sol el ve degerli diyor onda ok ama yspinin ustune bakin toprak sikistirmali tas parcalari kapi esikleri tahtadan kini yerde tuhla bile var ve bu taslar buraya sonradan gelmis kim bilir adamin tarlasindan mi cikti yoksa bagindan mi oyle deilmi saygilar

Üst Alt