Ustalarım Çubuklarım Ve Götürdüğü Yer | Define işaretleri ve anlamları

Ustalarım Çubuklarım Ve Götürdüğü Yer

mehmet narcı

Kullanıcı
Sayın ustalarım öncelikle Warning ustamın videoda paylaşmış olduğu toto yumurtası fikrinden alıntı yaptım kendisine teşekkür ederim.Kış mevsiminde kuzu göbeği aramaya giderken çubuklarımıda almıştım yanıma Şimdi bu çubukların ucuna birer tane altın koyuyorum ( tabi o zaman avucuma tutuyordum altınları ) çubuklar beni 300 metreden aşagıdaki dere kenarında bulunan resimdeki kayanın yanına götürdü acaba kayadaki boşluğa mı minerale mi yoksa orda altın varmıdır? yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleme:

mehmet narcı

Kullanıcı

Moderatör tarafında düzenlendi:

Warning

Kullanıcı
Muhabbetli yaklaşımınız için teşekkür ederim ustadim uzun zamanir siteye erişim sağlayamıyor değerli dostlardan uzak kaliyorum hayırlısı burda dikkat çekici bir mekana gelmissiniz mineral elemek sizin elinizde bentonit kalsiyum oranı yüksek bir maddedir yoğunluğu minerali elemenizi sağlar yanlız konuyu yanlış bölüme açmış bulunuyorsunuz ustadim fotoğraflı define işaretleri bölümüne taşıyorum daha fazla destek ve bilgi açısından takildiginiz konularda inşaallah elimden geldiği kadarı ile yardımcı olurum vakit bulup siteyi ziyaret edebilirsem eğer :)

mehmet narcı

Kullanıcı
Bende sık giremiyorum. Düzeltme yaptığınız için tşk ederim warning ustam Çubuklarında resmini yüklemeye çalıştım ama beceremedim bilirsiniz acemilik zor iş.. Bu kayanın üzerinde iki yerde değerli işareti yapmıştı bu çubuklar bide 3 metrede boşluk veriyordu. Sizce kayda değer bir yermidir burası acaba ustam

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
Birlikten kuvvet dogarmis insanlar bildiklerini paylasirsa güzel oluyor ustalarım sağolun uz.