Ustalarım Değerli Yorumlarınızı Rica Edecem | Define işaretleri ve anlamları

Ustalarım Değerli Yorumlarınızı Rica Edecem

denizliden20

Kullanıcı

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
konunu taşıdım. buradan takip edersin.
kayanın işçilikli oluşu belli. ama atında bir malzeme olsa dahi bu görüntüyle anlaşılmaz.
derinlik alıp almadığını birde kayanın üzerinden sırta doğru boşluk tespiti yapıp yapmadığını merak ediyorum. sağlıcakla.

denizliden20

Kullanıcı
ustam çok dik olduğu için derinlik alma şansım yok.kayanın altındaki boşlüktan yani çizim yaptığım yer de boşluk var aynı çizgilerde ,altın ve gümüş ölçüsü alıyorum.90*60 .sandık şekli çıkııyo.60 santim olan kenarları aynen çizdiğim gibi oval .birde kafanın baktığı yerde tümülüs var karşıda .tabiki ben tümülüsle ilgilenmiyorum.ben güp için uğraşıyom abi.şimdi bu kaya şekli ,bana göre kaplum bağa .aldığım noktada tam böğrünün altı .sizin görüşleriniz nedir ustalarım.saygılar.

m.tç.i

Kullanıcı
şu son fotoda çizim yaptıgın fotoda ortadakı düz yerin yüzünde X işareti var kollarını ölç bakalım hangı konu uzun
ayrıca o zemindeki 2 tane kare taşları nerden çıkarttınız veya öle mı duruyorlardı
birde şu kayanın altına şöle arabanın altına yatar gibi yatta bak bakalım tavanda işaret yapmışlarmı parmak basacak kadar oymaya bak her çeşit oyma olabılır hayvan degıl bu ayrıca

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Ayak dediğiniz ayak değil kablumbağa,kafasının yarısı çizdiğin çizginin dışında kalıyor,Arkasına bakıyor,yön sola dönük sol ayağı önünü veriyor

denizliden20

Kullanıcı
t
şu son fotoda çizim yaptıgın fotoda ortadakı düz yerin yüzünde X işareti var kollarını ölç bakalım hangı konu uzun
ayrıca o zemindeki 2 tane kare taşları nerden çıkarttınız veya öle mı duruyorlardı
birde şu kayanın altına şöle arabanın altına yatar gibi yatta bak bakalım tavanda işaret yapmışlarmı parmak basacak kadar oymaya bak her çeşit oyma olabılır hayvan degıl bu ayrıca
tşk ustam taşın altınna yatmadımda v ye benzettiğim bir işaret var bidaha gittiğimde yatayım ustam.sizin gördüğünüz.x si ben göremedim.işaretleyebilirmisin,z.saygılar

denizliden20

Kullanıcı
konunu taşıdım. buradan takip edersin.
kayanın işçilikli oluşu belli. ama atında bir malzeme olsa dahi bu görüntüyle anlaşılmaz.
derinlik alıp almadığını birde kayanın üzerinden sırta doğru boşluk tespiti yapıp yapmadığını merak ediyorum. sağlıcakla.
s.a ustam size bahsettiğim kablum bağa bu

Üst Alt