Ustalarım Değerli Yorumlarınızı Rica Edecem | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Ustalarım Değerli Yorumlarınızı Rica Edecem

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı

selamün aleyküm ikizceli ustam bu yeri tekrar inceleme fırsatım oldu odalar üstteki gibi 4-5 mt giden dar bir tünel alıyorum.saygılar
ve aleyna aleyküm selam kardeşim. ilk yorumumda özellikle yazmıştım. olmamasını düşünmedim bile.
tespitini yapmana senin adına ,yazdıklarımızın ciddiyeti de site adına ,memnuniyet verici. keşke her üyemiz,yorumlarımız ışığın da, senin gibi konusunu takip edebilse. hayırlara vesile olmasını diliyorum. sağlıcakla.

Meltun

Kullanıcı
Sn;menzilli 1
Harflerden O R ORO ve G harfi kaynaklara göre altını sembolize eder ve işaretlerin nihayetinde ters bir ( S ) harfi bulursak büyük bir define habercisidir.
Bir ( Ω ) harfi bir tepe yi gösteren işarettir. Sağında ve ya solunda küçük murç işareti bulunan ( X ) işareti definede tılsım olayının habercisidir.

denizliden20

Kullanıcı
Sn;menzilli 1
Harflerden O R ORO ve G harfi kaynaklara göre altını sembolize eder ve işaretlerin nihayetinde ters bir ( S ) harfi bulursak büyük bir define habercisidir.
Bir ( Ω ) harfi bir tepe yi gösteren işarettir. Sağında ve ya solunda küçük murç işareti bulunan ( X ) işareti definede tılsım olayının habercisidir.

tşk ustam çok güzel bir yorum

Üst Alt