Ustalarım Görüşleriniz Nelerdir | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Ustalarım Görüşleriniz Nelerdir

esrarengiz2828

Kullanıcı
benim düşüncemde ustam burda nevar burayı çekersen olay daha netleşir

kaan37

Kullanıcı
kaan 30 yaşında genç bir kardeşimizsin.
CANTAR ustamız sitemizin en saygın bir değeridir. yaş itibari ile abimiz konumundadır ve büyük yazı o nedenle göz rahatsızlığına bağlıdır. bazı ibarelerini çıkardım ve bazı ilave yaptım. ben düşüncelerimi ,saygı içinde kalmadan özgürce yaparım kardeşim dersen geri yüklerim.
izah etmek istediği paylaştığı resimdekine eş değer yerin olduğudur.

sadece iki resimde çizim yaptım.
kaan kardeş görüntülerin alanın mezar odaları için kullanılmış olduğunu veriyor.
bu işlere o kadar elverişli ki anlatılamaz.
bir tavsiye;
bunları ,ayrı ayrı bulgular net görünecek tarzda yakın ve geniş açılı detaylı çekerek ayrı konular halinde paylaşmandır. bu vesile ile ,başlangıç noktalarına kadar görme imkanı doğar. sağlıcakla.
Selamın aleykum ikizceli usta hayırlı günler mekanımız dan tevfik usta bana mesaj çekerek beni bilgilendirmisti sabah saatlerinde cantar ustanın göz rahatsızlığından dolayı. Bende bu durumdan dolayı yorumumu düzenleyecektim ama firsat bulamadım ve benden önce yorumumu düzenlemişsiniz teşekkür ederim zahmet oldu. Cantar ustayı ne tanımışlığım nede göz rahatsızlığından bilgim var zaten bilgim olsa büyük yazı yorumunu kesinlikle yapmazdım . Yanlız orada yanlış birşey söylemek istememiştim sonuçta buraya gelme amacım mekan insanlarına saygısızlık yapmak değil bu işe yıllarını vermiş kişilerin tecrübelerinden bilgilerinden öğrenmek tecrübe edinmektir bunu da belirtmek isterim. Sizede bu konuyla alakalı özelden mesaj çekmek istedim ama gönderemedim bir türlü sistemsel bir hata oldu sanırım. Saygılar dilerim

kaan37

Kullanıcı
sadece iki resimde çizim yaptım.
kaan kardeş görüntülerin alanın mezar odaları için kullanılmış olduğunu veriyor.
bu işlere o kadar elverişli ki anlatılamaz.
bir tavsiye;
bunları ,ayrı ayrı bulgular net görünecek tarzda yakın ve geniş açılı detaylı çekerek ayrı konular halinde paylaşmandır. bu vesile ile ,başlangıç noktalarına kadar görme imkanı doğar. sağlıcakla.

Ikizceli ustam ben buraya video bir türlü yükleyemedim bu alanın detaylı videoları var bende youtube aracılığıyla yüklemeye çalışıyorum yukledigim fotograflar da sadece bir yerin etrafının çekilmiş fotoğraflarıdır

TEVFiK

Vip Üye
Selamın aleykum ikizceli usta hayırlı günler mekanımız dan tevfik usta bana mesaj çekerek beni bilgilendirmisti sabah saatlerinde cantar ustanın göz rahatsızlığından dolayı. Bende bu durumdan dolayı yorumumu düzenleyecektim ama firsat bulamadım ve benden önce yorumumu düzenlemişsiniz teşekkür ederim zahmet oldu. Cantar ustayı ne tanımışlığım nede göz rahatsızlığından bilgim var zaten bilgim olsa büyük yazı yorumunu kesinlikle yapmazdım . Yanlız orada yanlış birşey söylemek istememiştim sonuçta buraya gelme amacım mekan insanlarına saygısızlık yapmak değil bu işe yıllarını vermiş kişilerin tecrübelerinden bilgilerinden öğrenmek tecrübe edinmektir bunu da belirtmek isterim. Sizede bu konuyla alakalı özelden mesaj çekmek istedim ama gönderemedim bir türlü sistemsel bir hata oldu sanırım. Saygılar dilerim
S.a. Sayın kardeşim kaan37 tabii siz nereden bilebilirdiniz'ki Sağ Olsun sayın İkizceli Ustam düzenlemiş şimdiki bu duruma çok sevindim sabahki mesajım'dada anlattığım gibi burada ve yönetimde olan Ustalarım'dan yanılmıyorsam 2 veya 3 tane ustam böyle büyük yazı kullanırlar aslında benimde kullanmam lazım :D ihtiyarlık :( Sayın İkizceli ustamada yanıt ile bildirdiğiniz içinde ayrıca Teşekkür ederim size İyi forumlar diler Allah dilediğiniz,gönlünüzden gecenleri Nasip etsin İnşallah derim Saygılar.

kaan37

Kullanıcı
S.a. Sayın kardeşim kaan37 tabii siz nereden bilebilirdiniz'ki Sağ Olsun sayın İkizceli Ustam düzenlemiş şimdiki bu duruma çok sevindim sabahki mesajım'dada anlattığım gibi burada ve yönetimde olan Ustalarım'dan yanılmıyorsam 2 veya 3 tane ustam böyle büyük yazı kullanırlar aslında benimde kullanmam lazım :D ihtiyarlık :( Sayın İkizceli ustamada yanıt ile bildirdiğiniz içinde ayrıca Teşekkür ederim size İyi forumlar diler Allah dilediğiniz,gönlünüzden gecenleri Nasip etsin İnşallah derim Saygılar.
Tekrardan ,bir saygısızlık olarak anlasildiysa affola. Bu arada tevfik ustam bana bahsettiğiniz yaş daha genç bir yaş heleki geceleri çıkartırsak tam olarak akran olabiliyoruz [emoji2]

kaan37

Kullanıcı
1.
2.
3.
4.
Değerli ustalarım nihayetinde videoları yükleyebildim. Tecrübe ve bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.
cantar ustam ikizceli TEVFİK esrarengiz2828 metin77 wolf_52 BABACONDA ersan ustalarım

BABACONDA

DiScOvErY
Kullanıcı
inceledim kardesim kayalar baz alinarak 2 yerde mezar veriyor kayalarda oksit izi yok buda kayadan ayri bir yerde oldugunu gosderiyor simdi ilk videondaki 1.31 e dikkat et kusburnu sanirim ilk mezar orda 2ncisi ise oymanin 5 metre on kisminda yinede bosluk kontrolu yap cok zengin isaretler degil