Ustalarım,mezar Olabilirmi? | Define işaretleri ve anlamları

Ustalarım,mezar Olabilirmi?

exper_dolunay

Kullanıcı
Değerli ustalarım bu bölge Ermenilerin yaşamış olduğu bir bölge.Çevresinde yer yer mezarlar var,Tam bu bölgede çubuklar çarpı yapıyor yada geriye açılıyor,her yönden tuttum burayı noktalıyor.Yaklaşık 100-200 mt çevresinde taş yığmalar işaretler vs vs bulunuyor(ben işaret görmedim lakin görüp söyleyenler var).Mezar olabileceğini düşünüyorum ama takdir sizin ustalarım.

exper_dolunay

Kullanıcı
ersan ustam saygılar.Ustam Pİ sistem derin tarayıcım olsa çubuklarla dağ tepe dolaşırmıyım,:(Fakirliğin gözü çıksın.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
bu konuna yazmıştım. boşluk çıkmasa şaşardım. bunda da istediğim fotolar yok. önce çubukların boşluk ve madende sende verdiği tepkileri öğren.
ikinci olarak bulduğun boşlukların 4 kenarını da netleştir.mezar mı odamı bu sayede anlayabilirsin. aldığın çap bunu sana verir.sonra da derinlik konusunu incele ve tespit ettiğin boşlukların derinliğini ölç.
son olarakta boşlukların etrafında kapama bir yer veya tünel gelişi bir durum söz konusu olabilirmi diye ,tespit ettiğin yapının dışından 4 tarafından geç.bir oda ise bitişiğinde ikincinin olması kuvvetli muhtemeldir. bu sayede bir noksanlığa mahal vermeden gizemini öğrenebilirsin. boşluk tespiti konularımızı acele etmeden iyi özümle. sağlıcakla.

DeLiCebey

Vip Üye
Ikizceli ustam diline saglik cubukculuk ta ilk olay boşluk boslugu tam anlami ile kavradigin zaman gerisi de gelecektir. Bosluk konulari mevcuttur iyi okuyun pratik yapin sürekli.

Düşünce Düşüneni Düşündükce Düşündürmüyorsa Düşünen Gerçek Manada Düşünmüyor Demektir.

babahalit

Usta
Kullanıcı
ilk,once,eskı,patıkayı,bul,tepeye,cıkarken,,sag,kısmında,patıkanın,,,,,,,dusuk,alt,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,kısmında,2adat,aralari,acık,dogal,tası,bul,adı,tastır,2,,arası,,ıyıdır,,,cakil,yıgmaları,hıkaye,,aldatmaca,,,,

exper_dolunay

Kullanıcı
ilk,once,eskı,patıkayı,bul,tepeye,cıkarken,,sag,kısmında,patıkanın,,,,,,,dusuk,alt,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,kısmında,2adat,aralari,acık,dogal,tası,bul,adı,tastır,2,,arası,,ıyıdır,,,cakil,yıgmaları,hıkaye,,aldatmaca,,,,

Sayın BABAHALİT ustam,Çok teşekkür ederim.Bu resimdeki yerden ve Patikanın ne kadar mesafesinde olabilirler bu alt kısmındaki doğal taşlar?