Ustalarım Mükemmel Yer Yardımcı Olursanız Sevinirim | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Ustalarım Mükemmel Yer Yardımcı Olursanız Sevinirim

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Ustam bu alanın yakın çekimler ide olsaydı konunun verimliliği açısından daha iyi olurdu. Alan kaya mezarları na uygun bir yer. Ama bunu teyi edilebilmesi için bariz mezar işaretleri olması lazım. Bu uzaklıktanda bunlar maalesef seçilemez. Yalnız raurke kardeşimizin çizdiği üç siyah dairenin ortada olanında büyük bir kalbe benzer şekil görünüyor. Orayı iyi incelemende fayda var. Birde aynıresmin en üst bölümünde ki görünen kayalık alan bence ön plandaki bloktan daha ilgi çekici. Oradada detaylı nir bir araştırma yapmanı salık veririm. Çubuk konusunda yeterli birikimin varsa, bu alandaki en büyük yardımcın onlar olacaktır.
Kolay gelsin

Warning

Kullanıcı
Ustam bu alanın yakın çekimler ide olsaydı konunun verimliliği açısından daha iyi olurdu. Alan kaya mezarları na uygun bir yer. Ama bunu teyi edilebilmesi için bariz mezar işaretleri olması lazım. Bu uzaklıktanda bunlar maalesef seçilemez. Yalnız raurke kardeşimizin çizdiği üç siyah dairenin ortada olanında büyük bir kalbe benzer şekil görünüyor. Orayı iyi incelemende fayda var. Birde aynıresmin en üst bölümünde ki görünen kayalık alan bence ön plandaki bloktan daha ilgi çekici. Oradada detaylı nir bir araştırma yapmanı salık veririm. Çubuk konusunda yeterli birikimin varsa, bu alandaki en büyük yardımcın onlar olacaktır.
Kolay gelsin

Komana ustam yakın çekimlerini ben alamadım inşaallah güzel bir dostumdan rica ettim gönderecek o zaman sahada daha net fotolar elde edebileceğim bizzat kendimde araştırma için gideceğim biraz daha tecrübem ve işaretler için biraz daha göz aşinalığı olması daha hayırlı olacağını düşünüyorum siz değerli ustalarımla bu işi çözeceğine eminim mevlam nasip eder inşaallah dualarınızı ve tecrübelerinizi bilgilerimizi eksik etmeyin bende duacınızım inşaallah Allah'a emanet olun sevgili ustam

sondurak

Kullanıcı
:eek::eek::eek::),,Merhabalar ..Konuyla Alakalı Oldukça Bereketli Bir Alandasınız.. Sıralı Kayamız'dan Başlamak Mantıklı Seçim Olacaktır.. Akıllı Alet ,Size Rehberlik Yapacaktır.. Yasal Yoldan Devam Ediniz.. Üst Tarafda Görülen Kayalarımızda Kutsaldır..

Warning

Kullanıcı
:eek::eek::eek::),,Merhabalar ..Konuyla Alakalı Oldukça Bereketli Bir Alandasınız.. Sıralı Kayamız'dan Başlamak Mantıklı Seçim Olacaktır.. Akıllı Alet ,Size Rehberlik Yapacaktır.. Yasal Yoldan Devam Ediniz.. Üst Tarafda Görülen Kayalarımızda Kutsaldır..

Ustam Allah c.c Razı olsun yardımcı ifadeleriniz için komana ustamın tavsiye ettiği gibi Çubuk yöntemi burada oldukça faydalı olacaktır kutsal diye tabir ettiğiniz alan oldukça ilgi çekici yakın fotolar gelecek inşaallah o zaman daha Detaylı olarak sonuçlar alacağız Allah'ın izniyle tüm ustalarımdan ilgi ve alaka için çok teşekkürlerimi sunuyorum

Birde ustam kutsal yere Damacanada götürsek faydası olurmu kutsal su bulamayacağıma göre 3 ihlas 1 Fatiha iş görürmü acaba :) :) :D :D

Tabiiki Buda işin esprisi ustam sakın yanlış anlama alınma Olmasın selam ve Sevgilerimle Allah'a emanet olun Üstadım

sondurak

Kullanıcı
:eek::eek::eek::(Birde ustam kutsal yere Damacanada götürsek faydası olurmu kutsal su bulamayacağıma göre 3 ihlas 1 Fatiha iş görürmü acaba :) :)

,,Kuran Ayetleri Anahtar'dır.. Açamayacagı Kapı Yoktur.. Feraset Ehli insanlar için Geçerlidir..
,,Acaba Demek imanı Zafiyetle Alakalıdır.. Kazanmak için Hak Etmek Lazımdır..
,,Kalben inanılmazsa Faydası Görülemez.. Hoşçakalın..

Warning

Kullanıcı
:eek::eek::eek::(Birde ustam kutsal yere Damacanada götürsek faydası olurmu kutsal su bulamayacağıma göre 3 ihlas 1 Fatiha iş görürmü acaba :) :)

,,Kuran Ayetleri Anahtar'dır.. Açamayacagı Kapı Yoktur.. Feraset Ehli insanlar için Geçerlidir..
,,Acaba Demek imanı Zafiyetle Alakalıdır.. Kazanmak için Hak Etmek Lazımdır..
,,Kalben inanılmazsa Faydası Görülemez.. Hoşçakalın..

Üstadım amenna bilgi için çok teşekkür ederim bilinçliyim konunuzda Hamd olsun Şükürler olsun yanlız işin esprisi yanlış anlaşıldı haşa dua ile sûrelerin açamayacağı kapı yoktur amenna Dediğiniz üzere inanç ile tatbik etmek gerekir insanın imanında Zayıflık Olmasın yeterli paşam Verdiğiniz Kıymetli bilgiler içinde çok teşekkür ederim Allah c.c. Razı olsun

ZeuS

Kullanıcı
1. ve 2. resimlere göre; değirmen olacak. Bu değirmende aşağıda ikinci bir değirmen var. 2. Değirmenin alt kısmında şelaleyi andırır bir yer olacak. Ayrıca ikinci derede kıymetli bir değirmen olacak. Çıvarlarında bir tümülüs olacak. Bir de bu kayada insan figuru olacak, bu insan figurunu kuru havada göremezsin yağmurlu havada göre bilirsin. Ayrıca burda köpek figurunu görmen mümkün, bu köpek çizim ya da kaya şekli olabilir. Bu derede iki değirmen arasında kapalı bir mağara olacaktır. Bu mağaranın çevresinde mağarayı andırır küçük ağzı açık yerler olacaktır. Buranın üst kısımında belirgin göze çarpan bir kaya olacak. Bu kaya civarında 3 veya dört yatay veya dikili kayalar olacak. Bu büyük kaya üzerine çıktığında mağaranın boyun kısmını göreceksin. Buraları fotoğrafla devam edelim.
Özellikle ikinci deredeki değirmen çok güzel;)

cantar

Kullanıcı

tarihin üzerindeki bu parça taşlar neresi açılırken çıkarıldı ve açılan yer ne şekilde kapatıldı bahçe duvarı gibi niçin dizildi her halde kilometrelerce uzaktan buraya taşınmadı her şey burada bu fotografın tam tersi yönde de olabilir.....bence yer güzel ama iyi bir çalıma yapmak kare kare incelemek lazım.....

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
muhterem kardeşim,kare ,üçgen benzeri değilde , bazı dönem bulguları bu şekilde karşımıza çıkabilir. bölgenin görünen kısımı kadarıyla mezar odalarını barındırdığı çok açık. bunlarlada sınırlı olduğunu düşünmüyorum. kayaların şekli ve arazi yapısı bunu vermekte.
arkadaşlarımızın değinmediği sadece bir noktaya işaret etmek istiyorum.

sadece bir boşluk tespiti yapman yetecektir. bak alan nelere gebe . sağlıcakla sevgiyle.

Üst Alt