Ustalarım Ne Anlama Geliyor. | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Ustalarım Ne Anlama Geliyor.

BABACONDA

DiScOvErY
Kullanıcı

ust tarafinda 3 gen isaretini bul buldugun kaya tasda oldugu yerde oda var ayrica sol tarafda yine ikizceli ustamin cizdigi taraflarda kayada kasasi var 30 mtreyi gecmez genelde 11 17 mtrede olur

azim

Kullanıcı
yaklasik 100 ila 200 mtre asagisinda kapali magara 3 mezar veriyor ikizceli ustamizin gosderdigi istikametde asagiya dogru kirmizi ok isareti tarafi

BABACONDA ustam yorumunuz için çok teşşekkür ederim. sağ taraftaki kırmızı oku diyorsanız 15-20 metre sonra patika yol ve hemen yanı uçurum var ustam. sol taraftaki ok yönünde 20 metre ilerlediğimizde bu iki işaret var aralarında 2 metre var bu 3 oyma 1 delik olan fotoğraf delik tarafı bu çarpı olan kayaya bakıyor.

azim

Kullanıcı

ust tarafinda 3 gen isaretini bul buldugun kaya tasda oldugu yerde oda var ayrica sol tarafda yine ikizceli ustamin cizdigi taraflarda kayada kasasi var 30 mtreyi gecmez genelde 11 17 mtrede olur
BABACONDA ustam bu işaretin üst taraflarında kayada böyle bir şekil var acaba bu işaretmidir ? ve bu kayanın 15 adım üst tarafındada yerde insan yüzüne benzettiğim kayadaki şekil var. Saygılarımla...

BABACONDA

DiScOvErY
Kullanıcı
BABACONDA ustam bu işaretin üst taraflarında kayada böyle bir şekil var acaba bu işaretmidir ? ve bu kayanın 15 adım üst tarafındada yerde insan yüzüne benzettiğim kayadaki şekil var. Saygılarımla...

3 genini bulmusun hayirli olsun kardesim varsa cihaz bosluk tesbitiyle calisin genis bosluk birde dar bosluk bulacaksiniz dar bosluk trafi girisiniz.

BABACONDA

DiScOvErY
Kullanıcı
BABACONDA ustam yorumunuz için çok teşşekkür ederim. sağ taraftaki kırmızı oku diyorsanız 15-20 metre sonra patika yol ve hemen yanı uçurum var ustam. sol taraftaki ok yönünde 20 metre ilerlediğimizde bu iki işaret var aralarında 2 metre var bu 3 oyma 1 delik olan fotoğraf delik tarafı bu çarpı olan kayaya bakıyor.

simdi burda 3 yer den bahsetmisdik sol taraf kasalar asagisi kapali magara yukarisi 3 gen ve oda bir tek asagisini bulamadin kirmizi oku bosver deki kendine ben bu asagi tarafda 200 mtreye kadar bir seyler bulacam agzi kapali magara istersen once digerlerini hallet tek tek kafan karismasin

azim

Kullanıcı
simdi burda 3 yer den bahsetmisdik sol taraf kasalar asagisi kapali magara yukarisi 3 gen ve oda bir tek asagisini bulamadin kirmizi oku bosver deki kendine ben bu asagi tarafda 200 mtreye kadar bir seyler bulacam agzi kapali magara istersen once digerlerini hallet tek tek kafan karismasin
BABACONDA ustam çok teşşekkür ederim. anladığım kadarıyla bu çarpı olan kayanın üstünde 3gen, sol tarafında kasa ve alt tarafında mağara aramam gerekiyordu ben üst tarafındaki 3geni buldum. sol tarafındaki kasayı bulmaya çalışacağım ve alt tarafında mağara araştıracağım ama bunun aşağısı 10 metre sonra bitiyor. ve araştırdığım kadarıyla alt tarafında mağara olabilecek biryer bulamadım tabi ustam ben bu işlerde yeniyim siz daha iyi bilirsiniz. acaba bu çarpı olan kayanın altında olabilirmi sizce ? Saygılarımla...

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
bu sitenin ustaları niye bu kadar açık yazıyor net yön veriyor :D
sanki kendilerine çıkaracaklar. hiç başka işlerimi kalmamış. işinize gücünüze bakın kardeşim.:D
umarım arkadaşımız ,tespitlerini yapmayı başarır.

BABACONDA

DiScOvErY
Kullanıcı
eyvallah ikizceli ustam malum insanlik namina burdayiz yerin altindansa bir kardesimiz faydalansin.
azim kardesim zati maksat dogaya uydurmak asagilarda acilmiş magara yoksa iyisin sen bulacan acacan dedigim sekilde 100 ila 200 metre civari.

Üst Alt