Ustalarım Varmıdır Bisey Buralarda | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Ustalarım Varmıdır Bisey Buralarda

ertug

Kullanıcı
meraklı kardeşim son fotadaki kayanın üzerine çık çubuklarlan boşluk bak boşluk varsa kanalın önünden su poşetinin olduğu yer bir iki metre arası derinlikte kapağı bulursun kanalları su tahliyesi için girişlerin üzerine yaparlar üçgenin sivri ucu bu taşın önündeki kanalı veriyor saygılar

MAVRAN

Vip Üye
Çok güzel bir yerdesiniz defineyi bir yana bırak doğa olarak harika bir yer, insana enerji veren stres atmaya yardımcı olan bir yer. Bunun üzerine birde böyle güzel işaretler olunca adrenalin yükseliyor kan dolaşımı hızlanıyor ve insan kendini zinde hissetmiyor.
Konuya dönersek arkadan geçen kanal suyun girişin üzerine düşmesini önlemek için yapılmış . Keşke calilardan bir süpürge yapsaydin da güzelce süpürsen zemini görseydik daha ne işaretler saklı o yaprakların altında.
Resimler belirli bir alandan alınmış keşke biraz uzaklardanda resim alsaydin bu yolun aşağısında ve yukarisinda ki resimleri baylaşsan. Başka yerlerde var oralarda.

Meraklı001

Kullanıcı
Evet ustalarım doga ile ic ice bir yer buranin 500 mt altinda bir kucuk bir buyuk selale eski degirmen ve bir suru etrafta buyuk kayalar var

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Meraklı001

Kullanıcı
Bazıları uzerinde kayalar var elimde 50 mt altinda birkac resim var ama konu dagilmasin diye paylasmadim

Meraklı001

Kullanıcı
meraklı kardeşim son fotadaki kayanın üzerine çık çubuklarlan boşluk bak boşluk varsa kanalın önünden su poşetinin olduğu yer bir iki metre arası derinlikte kapağı bulursun kanalları su tahliyesi için girişlerin üzerine yaparlar üçgenin sivri ucu bu taşın önündeki kanalı veriyor saygılar
Ustam buranın 6 mt yakininda bir kayada bir bossluk sesi aldim nedir sizce

Meraklı001

Kullanıcı
Ekli dosyayı görüntüle 1041
Zeminaltı kaya mezar odsının giriş kapısı taralı alanın altında takriben bir birbuçuk metrede
Zemindeki yosun tutmuş kapama bloklar odanın tavan kısmına denk geliyor.Oradan boşluk alınır.
Giriş bir insanın sığabilecegi büyüklüktedir.
Orta derece statülü bir mezarın var.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ustam giris buranin altinda ise arka tarafi tarla

Meraklı001

Kullanıcı
Döşeme taşlar güzel duruyor ve adamın baktığı yönde ne var artı bura su yolunun kenarı gibi kanal üçgen mezarı orda hemen yakınında der gibi ama zor yer

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Derekenarı 20 mt isaretlere adamın baktıgı yön dediniz ama hangi adam ben bulamadım

grasviti

Kullanıcı
Ekli dosyayı görüntüle 1041
Zeminaltı kaya mezar odsının giriş kapısı taralı alanın altında takriben bir birbuçuk metrede
Zemindeki yosun tutmuş kapama bloklar odanın tavan kısmına denk geliyor.Oradan boşluk alınır.
Giriş bir insanın sığabilecegi büyüklüktedir.
Orta derece statülü bir mezarın var.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ustamin dedigini bire bir katiliyorum ustamin dediklerine kulak ver

grasviti

Üst Alt