Ustalarım yardımcı olurmusunuz | Define işaretleri ve anlamları

Ustalarım yardımcı olurmusunuz

KANAS_USTA

Admin
Şuana kadar bir çok konu açtınız akibetleri ne oldu ne asama kaydettiniz hiç bir geri dönüşünüz olmadı yorum yapanlarında gelişmelerden haberdar olması en büyük mükafatları olacaktır.
Şahsıma yazdıgımla kaldım egri mi dedik doğru mu gönül bilmek istiyor.
Vesselam

Şuana kadar bir çok konu açtınız akibetleri ne oldu ne asama kaydettiniz hiç bir geri dönüşünüz olmadı yorum yapanlarında gelişmelerden haberdar olması en büyük mükafatları olacaktır.
Vesselam
Ustam 3 yıldır uğraşıyorum kayda değer yerler bulduk keşfettik bir çoğu yarım kaldı gidemedik anlaşamadık bende birşey anlamadım niye böyle oluyor şuan bu paylaştığım yerden daha sağlam yerler var şartlar müsait olmadığından gidemiyoruz nasip mi olmuyor anlamadım definecilik çok karışık bir meslek çevremdeki tanıdıklar da söylüyor ne yaptın gidiyon geliyon elin boş ben anladım ki ekip sağlam olacak gerçekten icraat yapmaya gözü kara olacak tabi sağlıklı anlamda bı yerde kaybediyoruz bilemedim halen daha acemiyiz bence ekipce biraz daha pismemiz lazım nasip hak ettiğimiz zaman gelecek heralde . Şu kartal var pençesinde fare var çok güzel yer yani icraat tam yapamadik özel bir ekiple görüştük onlarda gelmedi. ✋✋✋

Ekli dosyalar

• IMG_20221103_221511.jpg
    IMG_20221103_221511.jpg
    662 KB · Görüntüleme: 13
Vesselam
Bura için bir fikriniz varmı video paylastim

Kader25

Admin