Ustaların dikkatine!!! | Define işaretleri ve anlamları

Ustaların dikkatine!!!

Jack

Kullanıcı
Öncelikle Selamünaleyküm.sizden atmış olduğum resim hakkında yardım istiyorum.bu resimdeki işaret bana kafayı yedirdi çözemedik ve çözemedikçe bizi içine daha da çok çekti burası.konu hakkında yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Ekli dosyalar

• IMG-20230314-WA0001 (1).jpg
    IMG-20230314-WA0001 (1).jpg
    134.7 KB · Görüntüleme: 41

Jack

Kullanıcı
Ustam. Bu haliyle Çözülecek bir şey yok.
Ustam nasıl yapmalıyız daha net resimler mi gerekli.birde resimde büyük kaya maymun,goril siluetinde.sağ gözünün hemen kapağında Haç işareti var.maymun işaretinin anlamı nedir mesela bir fikrin varsa paylaşır mısın?

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Öncelikle Selamünaleyküm.sizden atmış olduğum resim hakkında yardım istiyorum.bu resimdeki işaret bana kafayı yedirdi çözemedik ve çözemedikçe bizi içine daha da çok çekti burası.konu hakkında yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.
@nik ustanın da dediği gibi bu şekilde hiçbirşey söylemek mantığa düz değildir. Daha net ve çevresel görsel lazım. Sizin deyiminizle şayet orada bir maymun veya goril var ise bu sabit ana kayalık alanında oda mahsen mezar ve saklamaya delalettir. Lakin maymun farklıdır bilgelikte eşya, parşömen ve yazıta hitap eder

nik

USTA
Super Moderatör
Ustam nasıl yapmalıyız daha net resimler mi gerekli.birde resimde büyük kaya maymun,goril siluetinde.sağ gözünün hemen kapağında Haç işareti var.maymun işaretinin anlamı nedir mesela bir fikrin varsa paylaşır mısın?
@nik ustanın da dediği gibi bu şekilde hiçbirşey söylemek mantığa düz değildir. Daha net ve çevresel görsel lazım. Sizin deyiminizle şayet orada bir maymun veya goril var ise bu sabit ana kayalık alanında oda mahsen mezar ve saklamaya delalettir. Lakin maymun farklıdır bilgelikte eşya, parşömen ve yazıta hitap eder
Roni üstadım dediği gibi detaylı resim ekleyınız

DefineHaritasi

Kullanıcı
Safti kayik bir suret var agzi yamuk
Napalim burasi icin baktigi yere bak ugrasilacak islerden degil daha kolay seylere bakmak lazim.

KOMAGENE

Vip Üye
bunu yorumlayacak hayal gücüne sahip usta varmıdır bende merak ediyorum
çünkü evrim teorisi insan ırkının maymundan geldığını savunur sonucu insan silüetine çıkmaz umarım
toparlamak gerekirse işaret adına hiçbirşey yok orda

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
bunu yorumlayacak hayal gücüne sahip usta varmıdır bende merak ediyorum
çünkü evrim teorisi insan ırkının maymundan geldığını savunur sonucu insan silüetine çıkmaz umarım
toparlamak gerekirse işaret adına hiçbirşey yok orda
Maymun define de bir işarettir lakin dediğiniz gibi buradaki bir işaret değil. Yorumlanacağınıda pek sanmam. Ben herhangi bir işaret görmedim 🤷‍♂️

gıral

Vip Üye
ustam daha iyi fotolar çek
sizin gördüğünüzü bizlerinde görmesine yardımcıol
biraz uzak ve farklı yönlerden resimleyin
dikkatinizi bukadar çok çektiyse mutlaka bişeyler vardır