Ustaların Şu Işaretleri Yorum Alabilirmiyim | Define işaretleri ve anlamları

Ustaların Şu Işaretleri Yorum Alabilirmiyim

mercann

Kullanıcı
Selâmün aleyküm ustalarım böyle işaretler buldum yorum alabilirmiyim nedir ne değildir kayda degermi

mercann

Kullanıcı
Selâmün aleyküm ustalarım böyle işaretler buldum yorum alabilirmiyim nedir ne değildir kayda degermi

106d325d544e5aea3f68606e0cec2bf6.jpg

7d1e48c336bcb8052309e73d7404abb5.jpg

Cep telefonumdan tapatalk ile gönderildi.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ECE07

Kullanıcı
Yüklenen resimler görünmüyor. Boyutundan kaynaklanabilir.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
siteye hoş geldiniz,
resimleri yanlış yükleme yapmıssınız.
cep telden yapmaya çalıştım,umarım olmuştur.

ECE07

Kullanıcı

mercann

Kullanıcı
İşaretleriniz elbette kayda değer. Fakat iüzülerek işaret ve arazi resimlemenizin çözüm için yetersiz olduğunu belirtmek isterim. Oymanın olduğu işaret yandan mı, üstten mi olduğuu belli değil. Aşağıdaki Link'teki gerekli açıklamalar ışığında hareket ederseniz, konunuzun çözüme kavuşturulması daha kolay olur.u
http://www.definemekani.com/forum/konular/define-işareti-resimlerken-nelere-dikkat-etmeliyiz-önemli.6407/
Ustam oyma olan kayan yani mermeri diğer açıdan resmini ekledim

mercann

Kullanıcı
Oyma usta ustam
İşaretleriniz elbette kayda değer. Fakat iüzülerek işaret ve arazi resimlemenizin çözüm için yetersiz olduğunu belirtmek isterim. Oymanın olduğu işaret yandan mı, üstten mi olduğu belli değil. Aşağıdaki Link'teki gerekli açıklamalar ışığında hareket ederseniz, konunuzun çözüme kavuşturulması daha kolay olur.
http://www.definemekani.com/forum/konular/define-işareti-resimlerken-nelere-dikkat-etmeliyiz-önemli.6407/

ECE07

Kullanıcı
Mercann kardeşim sana anlatmak istediğimi şimdi daha iyi anlayacaksın. Alttaki işaretin ikisi de aynı, ikisinin de boyutu aynı mı ? DEĞİL,
Link'te açıklanan şekilde işaret ve arazi resimlemesi yaparsan çözümü kolaylaşır. Bu şekildeki resimleme herkesi yanıltır.

İsminiz bana yabancı gelmiyor, yanlış hatırlamıyorsam siz böyle resimleme yapmazdınız.

mercann

Kullanıcı
Mercann kardeşim sana anlatmak istediğimi şimdi daha iyi anlayacaksın. Alttaki işaretin ikisi de aynı, ikisinin de boyutu aynı mı ? DEĞİL,
Link'te açıklanan şekilde işaret ve arazi resimlemesi yaparsan çözümü kolaylaşır. Bu şekildeki resimleme herkesi yanıltır.

İsminiz bana yabancı gelmiyor, yanlış hatırlamıyorsam siz böyle resimleme yapmazdınız.

Ustam elimde olan mevcut resimler bunlar ve ben hayata ilk defa bu işlere kalkistim

Üst Alt