Ustalarm Şu Resime Biyorum ;resimlerin Devamı | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Ustalarm Şu Resime Biyorum ;resimlerin Devamı

murayt23

Kullanıcı
hocam resim üzerinde gösterebilirseniz (odayı ) çok memnun olurum çok tşk ederim.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
ikinci resim yanlışlıkla araya girmiş,kusura bakma. bu resme iyi bak murat. girişin bu ön zeminden. ama mutlaka boşluk tespiti ile veya cihazla ,başlama noktasını tam belirlemen gerekir. yaklaşık bir metrenin az üzerinde olan giriş,tarifle az da olsa her hangi bir yöne kayabileceği için ,yerinde belirlemek durumu hasıl olur.

murat bilirsinki,doğan, şahin türü olanlar,yılanı açıkta yakaladığı zaman öldürür.
işte anlatmak istediğim ,boyundan ezilmiş,gövde yarından kesilmiş. burası ağır bir yer. odalar ise tarif ettiği koyma kayanın olduğu yere doğru çıkar. odalar dedim çünkü birden fazla çıkar.
benim sana tavsiyem,öncelikle ,her hangi bir yoldan, girişin başlangıcından odalara kadar kesin bir tespitle ,işin mahiyetini öğrenmendir. girişin derinliğinide mutlaka almalısın. yoksa ya üstten odalar istikametine yürürsün yada dönüşü geçip gereksiz alta iner ,dönüş noktasını kaçırırsın.
burayı 40 değil 140 kez düşün hesabını çok iyi yapmadan bir tasarruf düşünmemen senin menfaatine olacaktır. sağlıcakla.

murayt23

Kullanıcı
Allah razı olsun hocam bura ile ilgilenip sizi tekrardan bilgilendiricem hürmetle kalın sağlıcakla.çok çok teşekkür ederim.

Üst Alt