Ustaoklit kimdir? | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Ustaoklit kimdir?

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Aleykümselam mesut abi☺️
acemibirliğim kayseriydi souğu güzeldi🤣
mümkünse oraları hatırlatma bana
helehele köşkkışlayı🤣
Ve aleyküm selam verahmetulahi ve berakatuhu köşk kışlası merkezde sayilir ERÜ bnun hemen altinda havaikmalin hemen karsisi ordan zincidereyemi ciktin dagitim çoğunlukla oraya olur orada n

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Yeniden hoşgeldin diyelim ustam. İnşallah birlikte uzun vakit geçiririz. Burada acemi-usta olmak önemli değil. Önemli olan öğrenme isteği. Sizde de maşallah fazlasıyla var. Bir süre sonra aldığınız mesafeye kendinizde inanamazsınız. Allaha emanet olun

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Yeniden hoşgeldin diyelim ustam. İnşallah birlikte uzun vakit geçiririz. Burada acemi-usta olmak önemli değil. Önemli olan öğrenme isteği. Sizde de maşallah fazlasıyla var. Bir süre sonra aldığınız mesafeye kendinizde inanamazsınız. Allaha emanet olun
Eyvallah hocam cok ama çok teşekkür ediyorum siz çok değerli hocamlarimiz sayesinde çok değerli bilgiler veriyorsinuz
Bizlerde bunlardan faydalanmaya çalışıyoruz sağ olun var olun ALLAH CC razı olsun

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
ve aleykumselam,

öncelikle konuyu geç görmem ve geç cevaplamamdan ötürü özür dilerim.
hoş geldiniz, güzel görüş ve dilekleriniz için teşekkür ederim. Mesut abi demekte beis görmüyorum, ismim ramazan, 40 lı yaşlardayım :) gün alıp gün veriyorum 40 olmamak için :)

selametle inşAllah