Ustlarım Bakarmısınız | Define işaretleri ve anlamları

Ustlarım Bakarmısınız

mehmet narcı

Kullanıcı

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

kayanın kendini bırak , çevresindeki kayalar da bile işlenmiş yerler var.bazılarına çarpı koydum.
lakin geniş açılı görüntü gerekir.
ikinci olarak,nispeten düzgün sayılan bir yerde ,ayağı olan batak ,göl benzeri bir yer biliyormusun. önce onu cevaplandır. sonra da ,farklı ve geniş açılardan görüntülemen gerekir. sağlıcakla.

metin77

Kullanıcı
ustam işçilik yok doğal denemez. resimlerde çizliğim kırmızı daire içindeki lekeler varsa şayet muhakkak burada işlem olduğunu düşünüyorum. ama bu beyaz lekeler neden nasıl yapılır bilmiyorum. bilen bir ustamda açıklarsa cok sevinirim.

gandalf

BozkurT
Kullanıcı
ustaların yorumlarına saygı duyarım ama
nacizane yorumum bence doğal.

A21MEDLi

Admin
bu alanın mermer ve mucur çıkarmaya uygun bir alan olduğunu belirteyim,bu tip kayalardaki böylesine büyükçe oymalara doğal veya el yapımı demek çok zor.fakat ikizceli ustanın işaretlediği oymalar el işi olabilir.

mehmet narcı

Kullanıcı

kayanın kendini bırak , çevresindeki kayalar da bile işlenmiş yerler var.bazılarına çarpı koydum.
lakin geniş açılı görüntü gerekir.
ikinci olarak,nispeten düzgün sayılan bir yerde ,ayağı olan batak ,göl benzeri bir yer biliyormusun. önce onu cevaplandır. sonra da ,farklı ve geniş açılardan görüntülemen gerekir. sağlıcakla.
Ustalarım bu yer tepede bir yer bu yerin kuzeyinde mağra var batısında dere yatağının içinde önce bahsettiğim traktör kasası büyüklüğündeki kanallı ( kuşaklı ) taş var güney tarafında ova ve yerleşim yeri var ben kaya işinden felan anlamıyom ben tektekçilik işinle meşgulum bu resmide arkadaş çekmişti ondan aldım yer güzel ama ben anlamıyom bu kaya işlerinden siteye katkım olması acısından yükledim izin günümde tekarar gidince mağrayı felan resimleyip atacağım yorumlarınız için teşekkür ederim