Uydu Dan Yer Altı Görüntüsü Alma. | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

Uydu Dan Yer Altı Görüntüsü Alma.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

esrarengiz2828

Kullanıcı
Bu işi yapanın zaten üç kuruş parası var onunda onlar alacak adam da bu işten soguyacak

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

asterix

Kullanıcı
başka bi yerdede okumuştum bu tür yazılar.kim kime uydusunu kullandırırki.ve üzülerek şunu görüyorumki insanların zaaflarından yararlanmak isteyen çok aç gözlü insan var dikkatli olun derim.teşekkürler

privateperson

Kullanıcı
Saygı değer üyeler sizden herhangi menfaat için bu yazıyı yazmadım zaten benim elimde bir sürü yer var sizin elinizdeki yerlere ihtiyacım yok sizinde düşündüğünüz üzere bende bu işi ticaret olarak yapıyorum ayrıca kendimde bir çok kazı da vs bulundum birebir define üzerinde yakalandım ve şu anda orman vs gibi yerlerde dolaşmam yasak yakalandıgım zaman para ve hapis cevası verilecek o yüzden artık sahalara inmiyorum sadece uydu görüntüleri ile sizlere yardımcı oluyorum ben bu işten çok para yedim halan daha yemekteyim amacım sizlerinde faydalanmanız boşu boşuna kazma sallamayın bunun derdindeyim çoluk çocugunuzun rızkını oralarda yemeyin not:(Hangi uydulardan bakıyorsunuz diye sorular gelmekte bir kaç ülkenin uydu erişim bilgilerine ulaştık bu sayede goruntu almaktayız )
Tekrar teşekkür ederim hepinize
Yazan: Private Person

privateperson

Kullanıcı
Saygı değer üyeler bazı arkadaşlar konuyu çok yanlış anlamış inanmayanlar var hala ben bu işi yapıyorum ama inanmayan arkadaşlar varsa şüphelendiginiz yerlerin bazı kordinatlarını atın bakıp size resimlerini atayım ve ya dilerseniz elimde olan yerlerdende size verebilirim gidip makinenizle bakarsınız bana inanmıyorsanız makineylede sonuc alırsınız tekrardan hepinizden özür diliyorum konuyu yanlıs anlayanlar oldu (bana baktıracak olsanız bile bana çoluk çocugunuzun rızkını getirip vermeyin tatlı söz yılanı deliginden çıkarır rica etseniz bile sizin için bakabilrim )
Yazan: Private Person

asterix

Kullanıcı
uydu sistemleri o kadar basite alınacak sistemler olduğunu düşünmüyorum.O teknolojiyi yapan insanlar dışardan giriş yapılıp yapılmaıdğını veya girişi engelleyemıyecek kadar acizler mi yani

asterix

Kullanıcı
böyle bir teknolojıyı üret ama giriş yapanları istismarları enegelleyeme biraz komik oldu.teşekkürler

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Merhaba,
Konu cihaz lar ile ilgili olduğu için. Konuyu cihazlar bölümüne taşıyacam.
Arkadaşın iyi veya kötü niyetini yazdığı yorumdan anlamak tabiki zor. 3 mesaji olan birine 3 kâğıtcı yalancı vs.. diyemeyiz. Nihayetinde bu teknolji ile ilgilenen varlığından emin olan inanan insanlar var. O nedenle vardı yoktu demektense araştırmak gerekir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...