Uydu Programinlan Kaya Mezar Odasina ,,lahit,, Tespiti | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Uydu Programinlan Kaya Mezar Odasina ,,lahit,, Tespiti

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Forumda aktif yönetici var ise, uydu ile alakalı konuları cihaz bölümüne taşıyabilirmi ? Gerçekten saçma bir boyut kazandı bu durum. Bir varmış bir yokmuş durumu oldu. Cihaz bölümüne atın, inanan orda anlatsın forumu gereksiz meşgul etmeyelim.

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
uydu ile yer bulma diye bir olay vardır ama bu sitelerde takılan arkadaşlarımın iddia ettikleri benim uydum görür dedikleri uydulardan uydu anteni bile olmazzzz malesef.

ne zaman askeri uyduları istihbarat uydularını ve kalın devletlerin özel uydularını kullanmaya başladınız bilemedim. kaç milyon dolara uydu kiraladınız? lbay kurmay general misiniz? moosad mısınız, mit misiniz yoksa siz :D

mit derken mitoloji yani yanlış anlaşılmasın.

wolf_52

Kullanıcı
bundan 8 sene evel, bir kurmay,albayla tanışmışdım, epeyce sohbetimz oldu,tümülüs ları ve beli başlı nokdaları izledikleri anlatmışdı bana bu ekibin başında ki komtandı kendisi,onun tabiriyle,tepe göz, aklımda kaaldı kadarınla akdarayım kafası karışmış olan arkdaşlarıma yardımcı olayım, bu komtan dediği bu tepe gözü kendi kaflarına göre, kordinat verip bakmıyorlar,her şey bir emir komuta zincirinde gelişiyor her kordinat bri emir gerekiyor, her bir emir sonucu bir rapor hazırlanması demedir, bende dedim usta yerin kordinatlarını versek baklbilrmisin var yok diye, imkansız demişdi ve burda yazdıklarımı bana sıralamışdı, şimdi uydudan baklıyorum sevsatası gerçekse bu admlar mit tarfından çokdan alınmakları gerekdi ve vatna ihnetden yargılanmalrı gerkdi kırdıkları askeri ve gizli uydu şifreleri için, bu gün rahatça bakıyorum diyebilyorlarsa ve hala cirit atıyorlarsa, anlayınki dolandırlmakla karşı karşıyasınz... bilmem anltabildimmi,saygılarım la....