uydu uzerinden define bulma ve ye yer alti scan yapimi | Sayfa 26 | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

uydu uzerinden define bulma ve ye yer alti scan yapimi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

karanar

Kullanıcı
ortalığı karıştırmaya gerek yok arkadaşlar. aliveli bence de ağır konuşuyorsun. biraz daha serin kanlı olmakta fayda var. kalp kırarak ''işinize gelirse'' deyip bu işler olmaz.menfi ya da müsbet tüm görüşlere açık olmak lazım.
AMEDLİ usta da üzerine düşeni yaptı zaten. programın adını verdi. isteyen arkadaş indirir öğrenir.
nasıl kullanmak gerektiği de kullanım klavuzlarında en detaylı şekilde yazıyor. merak eden arkadaşlar, açar bakar.zaten okudukça hangi programların gerektiği de yazıyor.zira ben öyle yaptım.
haaaa bu arada ben de bu işi 1 haftaya kadar çözmezmezsem, adımı pempe nar olarak değiştiricem :) :) :)

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı

çok kolay görünmüyor :( :( :(
Ustam bunun aynısından isterim
Hiç kurtuluşun yok, öyle gösterip cekemessin
Zaten sana gıcığım:p

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

karanar

Kullanıcı
Ustam bunun aynısından isterim
Hiç kurtuluşun yok, öyle gösterip cekemessin
Zaten sana gıcığım:p

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yok daha neler, o gönderdiğinde bir şeymi???
bak altta sana daha önce açtığım bir konunun fotosunu yolladım. 1 hafta dediysek tam profesyonel manada dedik. böyle ufak tefek işleri dün geceden kaptım ben. :) :) :)

haaa buarada; nazar etme ne olur çalış senin de olurrr :) :) :)

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
selamunaleykum,

daha öncede belirttim, bu ve benzeri konuların dışında tutun beni diye.
özellikle cihaz konusunda hiç bir şekilde muhatap olmak istiyorum, anlamadığım bir hususta kimseye eyw diyemem.
ve uydudan yer altı görüntüleme konusuna hiç sıcak bakmıyorum, bana mantıklı gelmiyor.
hee kardeşim ben yapıyorum ve bu işi iyi biliyor ve öğrendim dersin o başka birşey.
Medli ustayı bende sever saygı gösterırım, lafına sözüne itibar ederim, lakin anlamadıgım olacagına ıhtımal veremedıgım hususta bunuda doğru dıyordur dıyemem.
eğer burada herkes herşeyi açık ve net konusuyorsa bende 2 kelam edeyim, darılma gücenme olmasın.

bu işten iyi anladıgını söyleyen biri var, wtrk. bu işin doğruluğu ve yanlışlığı konusunda kim tartışıyor medli ve wtrk, o halde medli ustam sen verileri wtrk ye yollayacaksın ki oda bize şunu dıyecek, evet medli usta haklıymış, veya düşündüğüm gibi böyle birşey mumkun degıl dıyecek.
medli ustam sen yazmıssın, 2 yılda öğrendim, abi 2 yılda bütün mesele koordinatmıymış, wtrk sana yolarsam koordınattan programı çözersin diyorsun. buda doğru bir yaklaşım degıl bence.

wtrk, sana gelince, bu zamana kadar tartışma konusunda bir çizgide gidiyordunuz problem yoktu, o çizgiyi biraz aşacakken sana ve yorumculara uyarı yaptım, süreli uzaklaşma vs.. hem benim sözüme güvenmeyip beni kırdın hemde rencide edici yorumlar yazdın. beni kırman ve üzmen önemli değil, lakin siz tezgahı kurmussunuz biri yazıyor diğer beğeniyor gibi ifadeler hiç hoş olmamış.

bu sebeple konunun faydadan çok zarar vereceğine inanarak, senin hakaret ve rencide edici yorumuna istinaden ve daha önceki uyarıma istinaden 7 gün süreli yasak almana ve konunun kitlenmesine karar verdim.
konuya bu yorumdan sonra herhangi bir yorum daha gelirse, yönetici ustalar dahil, konu tarafımdan silinir.

Not: taraflar kendini ıspatlayacak gercek bulgu gercek unsur gercek deliller elde ettiğinde yeni konu açıp kendini ispatlayabilir.

anlayış ve hoş görü gösterecegınıze ınanıyor sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...