Uzaylılardan Gelen Ilginç Mesaj

cantar

Vip Üye

şimdi bunları yapabilecek bir delikanlı gurup varmı dersiniz......
bilgisayar ortamında yapılabilirmi yapılabilir ama aması var işte............

M.Yavuz

Kullanıcı
cantar ustam paylaşımlar için teşekkürler.
son yüklediğin videonun 30.00 ile 30.26 saniyeleri arasındaki görüntüler,dünyadaki egemen güçleri ve başımıza niye bela olduklarını çok güzel bir şekilde açıklıyor.işin ilginç olan tarafıysa,dünyadaki inanç sistemlerinin de bunlara hizmet ediyor olması.niye dersen?başta ortadoğu olmak üzere dünyada ki din ve mezhep savaşlarının sebebi ENERJİ PAYLAŞIMI değil mi?
zavallı insanlık...

denizliden20

Kullanıcı
bu konu açılamasa kardeş bu olay bende saklı kalacaktı çün kü adama deli derler.lakin bu olayı iki sefer farklı şekilde yaşadım.tabiki doğrusunu allah bilir

denizliden20

Kullanıcı
gurbanım daha 1 ay önce kazıdan dönüyorduk.gece 3 gibi kuş uçmaz kervan geçmez yerde gözümün ala bildiği her yer bir anda gündüz gibi oldu.arabayı kullanan değerli bir sofi.parlaklık gözüne aldı gözlerini elleriyle kapadı.allahtan arazi yolunda daydık.tarla yolu gibi.10 20 km hızla gidiyorduk araç bir ara yoldan çıktı şaşkınladık durduk içimizden biri kim bu projöktörü tutan diye küfür bile etti.bu parlaklık 5-6 saniye kadar sürdü.biz toparlanıp arabadan anca indik ki bir anda ortalık karardı.hava açık yıldırım deil .gök taşı olsa bu kadar uzun süre ve çok parlak ışık olamaz.sizce nedir bu.

karanar

Kullanıcı
allah allah herhangi bir tuhaf koku aldınız mı havadan, değişik bir koku

denizliden20

Kullanıcı
kokuyu fark etmedim.2. olayda 3 yıl önceydi . benim ev tam dağ manzarası sıra dağları uzunca mesafe görüyor.ve dağa yakın.bir gün gece balkonda oturuyorum dağın eteğinde tam hizamda büyük bir zatın alp eren nin türbesi var.onun tam hizasında dağın uç noktasında baya büyük soluk sarı ışık belirledi.aşağı yukarı hareket yapıyordu zikzaklar çiziyordu.bu durum baya 7-8 dakka sürdü.sonra saniyeler içinde kuş bakışı 10-12 km olan dağın öteki ucuna yatay olarak gitti ve geri geldi aynı yerde zikzaklar çizdi sonra hızlı bir şekilde 45-50 derece açıyla göğe doğru hızlandı ve kayboldu.kardeş böle