Uzun ve İlginç Bir Hikaye | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Uzun ve İlginç Bir Hikaye

mameki

Kullanıcı
Cevap: Uzun ve İlginç Bir Hikaye

Mameki ustam kazının üzerinden uzun zaman geçtiği için ablamda net hatırlayamıyor. şuan memlekette değilim ama gittiğimde kömürlüğü bi tadilattan geçirmeyi düşünüyorum. Ablamı arayıp bi sorayım bakalım taşlarla ilgili ne hatırlıyor. Ustam ilgi ve alakan için çok teşekkür ederim.

O taşlar sıradan taş olmamalı Üstadım

FANYA

Kullanıcı

Üstadım peşinde olduğun şey sadece senin bildiğin bi şey değil ev senin olabilir ama mal onların.mutlaka burayı arayan veya bilen birileri vardır.Ya Yeminlidirler susuyorlardır yada doğru zamanı bekliyorlar. Kimse gelip senle pazarlığada tutuşmaz malı o evden çıkarmak için.Uygun zamanı bekler ve alırlar eliyle koymuş gibi.

Bizim buralar biraz tarihi yerler olduğu için turistler her zaman gezerler ve resim çekerler. Önceleri şüphelenmemiştim ama bu son turist olayından sonra daha dikkatli davranmaya başladık. Hiç bir şey benim ve sevdiklerimin hayatından daha değerli değil. O yüzden ustam ev ve çevre emniyeti on numara :) saygılarımla.

mameki

Kullanıcı

Değerli taşlar olabilir.Kasa sahipleri defineye giden yollarda defineciyi aldatmak veya son noktaya geldiğini inandırmak için (Müjde) diye tabir ettiğimiz uygulamayı kullanmatadırlar.Yani Az miktarda bi para ile asıl malı güvene almaktadırlar.Aşağıda değerli taşlara örnek verdim Üstadım.Saygılar

3718degerli_taslar_ve_renkleri.png

FANYA

Kullanıcı

Tamamdır usta sağolasın. Ablamla görüştüğümde tekrar yazarım. saygılar.

FANYA

Kullanıcı

O kadar kişi bakmış konuya ama sadece iki arkadaş yorum yapmış. Diğer arkadaşlarında yorumlarını okumak isterim. saygılar...

İRON

Kullanıcı

burası tamda kanas usta ile tatlarlı kardeşimizin uzmanlık alanlarına giriyor.inş konuna bakıp yorumlarını yaparlar.biraz sabret zamana brakk.sen sadece konunu güncel tutmaya bak.gördülermi güzel yorumlarını esirgemezler. selametle kalınız....

ihtiyar45

Vip Üye

Değerli kardeşim önçe hoçaların bu gibi gayıp malları bilmeleri mümkün değil,üç harflilere bu yasaklanmıştır,hoçalar bu işleri bilebilselerdi türkiyenin en zenginleri olurlardı,senin yapaçağın tek bir iş var oda annene sorup kızların resmini çektiği yerleri öğrenip seninde bu yerlerin resimlerini çekip siteye yüklemen.

FANYA

Kullanıcı

burası tamda kanas usta ile tatlarlı kardeşimizin uzmanlık alanlarına giriyor.inş konuna bakıp yorumlarını yaparlar.biraz sabret zamana brakk.sen sadece konunu güncel tutmaya bak.gördülermi güzel yorumlarını esirgemezler. selametle kalınız....

fakir--baba ilgin ve alakandan dolayı Allah razı olsun.

Üst Alt