V içinde x işareti ve bu kaya dokme kaya mı

Brown

Kullanıcı
Yasaklı
Oyuğun altı yapıştımamı öyle görünüyor

atmaca

Kullanıcı
işaret dediklerin kayadaki çatlaklar gibi horasan daha ince olur. iri taneler taşlar olmaz

Kader25

Admin
Kum dedim hafif zorladım yerinden söküldü içinde toprak ve toz parcası çıktı işte ve dikkate değer tek şey bu ondan soruydum hoçam horosan mı değilmi diye
Dogal olusum.
Dokme.horasan boyle.olmaz.
Olanlar da bu tur yerde olmaz.

X ve ok dedigin yer arastirmayi hakeder.
Genelde tunel ağzi olarak karsimiza cikar.
Yatayda mi dikeyde mi tam anlayamadim.

Bera973211

Kullanıcı
işaret dediklerin kayadaki çatlaklar gibi horasan daha ince olur. iri taneler taşlar olmaz
Vala hocam dediğim gibi etrafta buna benzer bir kaya yapısı yok zaten altında bir kaya parcası var etraf onlarla dolu tek farklı bu ve ele zorladığında dökülüyo ve bunun aşağısında eski dut ağacıları var siyah ve yukarısında da o kaya var oyumanın içinde omişaret arasında kalıyo

Bera973211

Kullanıcı
Dogal olusum.
Dokme.horasan boyle.olmaz.
Olanlar da bu tur yerde olmaz.

X ve ok dedigin yer arastirmayi hakeder.
Genelde tunel ağzi olarak karsimiza cikar.
Yatayda mi dikeyde mi tam anlayamadim.
Hocam dikeyde ve başka bir yön mü veriyor yoksa burası son mu

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Vala hocam dediğim gibi etrafta buna benzer bir kaya yapısı yok zaten altında bir kaya parcası var etraf onlarla dolu tek farklı bu ve ele zorladığında dökülüyo ve bunun aşağısında eski dut ağacıları var siyah ve yukarısında da o kaya var oyumanın içinde omişaret arasında kalıyo
Selamün aleyküm
Arkadaşım şu dut lar ne kadar yaşlı sonra bu dutlari bir incele çivi falan varmı dövme çivi olacak veya bir isaret beş adet olunca yorum gelmiyor bir fotoraflayin dutlari duruş sekilleri nasıldır

Bera973211

Kullanıcı
Selamün aleyküm
Arkadaşım şu dut lar ne kadar yaşlı sonra bu dutlari bir incele çivi falan varmı dövme çivi olacak veya bir isaret beş adet olunca yorum gelmiyor bir fotoraflayin dutlari duruş sekilleri nasıldır
Dutlar baya eski siyah dut ağacı ve hepsi yan yanalar 2 metre mesafe var