V Ve Yılan

AsmegaTurkBoss

Kullanıcı
Babaconda ustanin bahsettigi havuz dere ici su birikim yerleri örneğin şelale suyunun düştüğü yerlerde oluşan çanak havuzları.
Kardeşim konuya yeterince katkıda bulunmuyorsunuz yorum yapmak isteyenlerde de iştah falan kalmiyor
Ustam katkıda bulunmamak değil ama olmayan biseyide ben nasıl var diyeyim.selale dere falan olsa santim santim araştırın ama yok ki.sadece su kanalı geçiyor hepsi o.oyle havuza benzer biseylerle karsilasmadim

BABACONDA

DiScOvErY
Kullanıcı
dogrudur zaman icerisinde tasviyelerle vsireyle cografi olusum degişmiştir komple bi yavas cekim videolarmisin oralarini cografyayi bizde bir gorelim.

Kader25

Admin
Verilen emeklerden biraz bahseder misin?

Kayanin kendisinde bosluk yok mu?
Burasi ile alakali daha once duymadiginiz yeni seyler duydunuz mu?
Aradigimiz mezar mi, yoksa baska sey mi?
Hangisi olduguna karar verilebildi mi..?
Bosluk ve degerli metal tespitleri neyle yapildi, cubuk/cihaz..?

AsmegaTurkBoss

Kullanıcı
Verilen emeklerden biraz bahseder misin?

Kayanin kendisinde bosluk yok mu?
Burasi ile alakali daha once duymadiginiz yeni seyler duydunuz mu?
Aradigimiz mezar mi, yoksa baska sey mi?
Hangisi olduguna karar verilebildi mi..?
Bosluk ve degerli metal tespitleri neyle yapildi, cubuk/cihaz..?
Çubukla yapıldı ustam verilen noktada birşeye ulasilmadi

gıral

Vip Üye
Usta çubuğu cihazı geç. İşarete gelirsek ilk resim kasaymış açılmış yılanise orayı vermiş işnoktalanmış. Oymalar ise mezarı işaret ediyor bunuda benbilmiyorum kardeşim. Sana diyeceğim çubuğada cihazada bakıp işyapma aklını mantığını yürüt onlardan iyi

A21MEDLi

Admin
oymalara yakın bir yerlerde veya uzakta mesafeye takılma;insan boyuna yakın yaklaşık (1,50cm-2m) yüksekliğinde upuzun bir kayalık bu kayalığın bir kısmı düz diğer kısmı girintili çıkıntılıdır.(girintili çıkıntılı bir yerden sonra içe doğru dönüş alıyor) anlattığım gibi bir kayalık olacak bunu teyit et seni hedefe yakın atarım.

AsmegaTurkBoss

Kullanıcı
oymalara yakın bir yerlerde veya uzakta mesafeye takılma;insan boyuna yakın yaklaşık (1,50cm-2m) yüksekliğinde upuzun bir kayalık bu kayalığın bir kısmı düz diğer kısmı girintili çıkıntılıdır.(girintili çıkıntılı bir yerden sonra içe doğru dönüş alıyor) anlattığım gibi bir kayalık olacak bunu teyit et seni hedefe yakın atarım.
Olduğu yerde dediğiniz yükseklikte kaya yok ,zemin kaya lik ama