V Ve Yılan

AsmegaTurkBoss

Kullanıcı
Usta çubuğu cihazı geç. İşarete gelirsek ilk resim kasaymış açılmış yılanise orayı vermiş işnoktalanmış. Oymalar ise mezarı işaret ediyor bunuda benbilmiyorum kardeşim. Sana diyeceğim çubuğada cihazada bakıp işyapma aklını mantığını yürüt onlardan iyi
Yok bende yapmiyorum zaten , çubuklar çok yanılttı beni
Yalnız dediginiz gibi bu kasa olayını bir kaç kişi daha söylemişti bana

A21MEDLi

Admin
bulunduğun arazide ilerlediğinde karşına böyle bir kayalık çıkacak. işaretini ölçemediğğim için tahmini söylüyorum belki yer yer 3-5 m.veya daha üstü yüksek kayalık olmalı. bu çizimi arazide görebilmen için Google earthe bakarak anlayabilirsin.

AsmegaTurkBoss

Kullanıcı
bulunduğun arazide ilerlediğinde karşına böyle bir kayalık çıkacak. işaretini ölçemediğğim için tahmini söylüyorum belki yer yer 3-5 m.veya daha üstü yüksek kayalık olmalı. bu çizimi arazide görebilmen için Google earthe bakarak anlayabilirsin.
Olduğu yerde yüksek kayalık yok , zemin kayalık buralar

Kader25

Admin
Kardasim,
Burasini beklemeye al en iyisi.
Bence yukseklere yelken ac.
Burasi seni epey oyaladi.
Ustalarimiz dedigine gore farkli bir sistemle yapilmis. Lakin arazi cok degismis. Yerlesim yeri olmus. Yok dedigin kayaliklar belki gecmiste vardi. Kesim yapilmistir.
Akar dereler kurumus, cukurlar toprakla dolmustur.
Zirvelerde Bu tur seyler olmaz.
Kisaca koprunun altindan cok sular gecmis.

AsmegaTurkBoss

Kullanıcı
Kardasim,
Burasini beklemeye al en iyisi.
Bence yukseklere yelken ac.
Burasi seni epey oyaladi.
Ustalarimiz dedigine gore farkli bir sistemle yapilmis. Lakin arazi cok degismis. Yerlesim yeri olmus. Yok dedigin kayaliklar belki gecmiste vardi. Kesim yapilmistir.
Akar dereler kurumus, cukurlar toprakla dolmustur.
Zirvelerde Bu tur seyler olmaz.
Kisaca koprunun altindan cok sular gecmis.
Hayırlısı olsun ustam

kingoctapus

Kullanıcı
çevreyi iyice incele sonra taşın üstüne gel çevreyi taşa oturtturmaya çalış birde o deliklerin hangisinin içinde parmak girecek kadar bir oyuk var ona bir bak derim

yoksul

Kullanıcı
burası bir aile mezarlığı işretin birisi bu zaten sende biliyoyorsun 5-10 metre yakını belki yolun karşısı mezarlık .bu mezarlığa 50 metre mesafelerde büyük bir zemim kaya var sen bu zemin kayanın ortasında bir şey arama daha tenha yerlerinde ve kayalığın yanlarında araştır derim