V Ve Yılan

yoksul

Kullanıcı
konu yorumlarını okumadım aile mezarlığı nerede hemen yakınlarda olmalı varsa fotolardan birşeyler bulmaya çalışırım

yoksul

Kullanıcı
yokmu mezarlık anlayamadım illaki eski mezarlık olacak ve yolun hemen yanında olacak sor soruştur araştır ,yanılmış olamam ve o mezarlıkta sanırım bir bayan mezarını bulmanı istiyor ve o mezardan sonra bir noktayı veriyor

AsmegaTurkBoss

Kullanıcı
yokmu mezarlık anlayamadım illaki eski mezarlık olacak ve yolun hemen yanında olacak sor soruştur araştır ,yanılmış olamam ve o mezarlıkta sanırım bir bayan mezarını bulmanı istiyor ve o mezardan sonra bir noktayı veriyor
Mezarlık yok ki ustam

yoksul

Kullanıcı
V işreti diye yazdığın mezarlık işreti ,yoksa ben mi yanlış görüyorum ustalar

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
ustaların dediği gibi çevrede aranan yorumları yapılan kayalık alanlar yok olmuş demekki. yok olurken de vaar olanlar bulunmuştur :)
başka yerlere ve yönlere odaklanın o halde. yada şöyle yapın, eklediğiniz fotoğrafları geniş açılı çekip tekrar ekleyin. yani çevre resımlerını ekleyın.
siz bahçe içinde bulduğunuz yerlerın fotolarını eklemişsiniz. belkide sizler gibi ev yapanlar zamanla kayalık alanları yok etmiş olabilir (düşük ihtimal)
su yok dere yok kayalık yok mezarlık yok değirmen yok köy yok kasaba yok o halde bu işaretlerin burada olmasıda mümkün değil gibi.
geniş açılı fotolar ekleyin veya dan kuş bakışı fotoğraf atında ustalar bir baksın nasıl bir coğrafya var.
görünen köy mahalle isimlerini silersiniz.

yoksul

Kullanıcı
biraz daha inceledim V dediğiniz işret olsun yılanın V yapan agızı olsun hepsi küçük olan çukur istikametinde bana göre mesafesi 50 ila 150 adımda bir mezarlık var veya o yönde mezarlık var ben yine iddalıyım bu her ne varsa ki değerli bir gömü olduğu müjdesinden belli mezarlıkla alakalı olduğunda ısrarlıyım.Eğer arada dere varsa sen derenin karşısına geçeceksin ,bu mezarlık bulunmalı ,mezarlıkta mezarlar görülmeye bilir fakat yine de mezarlık alan bellidir ,belki şu anda orman çalı çırpı dikenlik bir alan haline de gelmiş olabilir,define işleri gözlem ve araştırmayla sonuçlanabilir yoksa uzaklardan alantarama vs şeylerle bulunmaz bulunamaz ,,gömünün yapıldığı alana girmeden hiç bir cihaz bulamaz bulmaz,emeksiz gayretsiz olmaz .Ayrıca kendinizi de bu işlere kaptırıp işinizden gücünüzden çoluk çocuğunuzun rızkından olmayın kendinizi de bizleri de günaha sokmayın

yoksul

Kullanıcı
unuttum mezarlıktaki para da sanırım kayada kayanın içinde altında bir yerde olmalı