vakti olan buyursun | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

vakti olan buyursun

TRUVA

Admin
Sanırım kebab söylemek icin nik ve Roni ustaları çağırmış sın. Vaktiniz varsa davet etmiş sin .Afiyet olsun .

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
@TRUVA ustam @nik ve @Roni ustaları cağı beğenmedi galiba.bende onların yolunu gözledim ama...
Estafirullah. Yeni gelende eski gelende ailedendir biliriz o sebeple çekinmeyiz birbirimizden. Birşeyi beğenmemek haddimize değil. Gönlünüz varolsun. Kesenize bereket olsun İnş’ALLAH. Size faydamız olsun da ısmarladığınız herşeyi gerçek sayar duaya tabii tutarız. Eksik olmayın.
Konuya da eşkiya ile alakalı olup olmadığını sormuşsunuz daha doğrusu volcan ile, eşkiya ile kesinlikle alakadardır fakat sizin sorduğunuza bir kesinlik söylenemez. Olması için titiz incelenip bahsedilen her adımla eşleşmesi şarttır. İstisnasız şekilde. Selametle 🤚

dadaş25

Kullanıcı
Estafirullah. Yeni gelende eski gelende ailedendir biliriz o sebeple çekinmeyiz birbirimizden. Birşeyi beğenmemek haddimize değil. Gönlünüz varolsun. Kesenize bereket olsun İnş’ALLAH. Size faydamız olsun da ısmarladığınız herşeyi gerçek sayar duaya tabii tutarız. Eksik olmayın.
Konuya da eşkiya ile alakalı olup olmadığını sormuşsunuz daha doğrusu volcan ile, eşkiya ile kesinlikle alakadardır fakat sizin sorduğunuza bir kesinlik söylenemez. Olması için titiz incelenip bahsedilen her adımla eşleşmesi şarttır. İstisnasız şekilde. Selametle 🤚
Teşekkür ediyorum ustam sizde selametle

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Ustam cağın başını zor tutuyorum yoksa şenlik yeri olacak.burdaki cağıda herkes yiyemez çok lezzetli geldi bana.bakalım zaman gösterecek ne olur ne biter. Hayırlısı diyelim. iyi akşamlar ustaları
Hakkında hayırlısı olsun gardaş ustaların ortak görüşü mekân güzel yerin emek vermeye değer sunum ve görseller güzel yerinde incelemek lazım

TRUVA

Admin
Bu alan eşkıya işi kardeşim. Alanı iyi incelemek lazım. Videoların içinde sondan ikinci sıradaki kayanın taban bölgesinde çektiğin yer boş değil. Detaylı inceleyip test et . Bunun dışında çekim yaptığın yerlerin dışında malzeme noktaları mutlaka var. Bölgeyi incelemeniz lazım. Söylediğim noktaya odaklan ayrıntılı resim cekersen orası icin iyi olur . Sondan ikinci video .

dadaş25

Kullanıcı
Bu alan eşkıya işi kardeşim. Alanı iyi incelemek lazım. Videoların içinde sondan ikinci sıradaki kayanın taban bölgesinde çektiğin yer boş değil. Detaylı inceleyip test et . Bunun dışında çekim yaptığın yerlerin dışında malzeme noktaları mutlaka var. Bölgeyi incelemeniz lazım. Söylediğim noktaya odaklan ayrıntılı resim cekersen orası icin iyi olur . Sondan ikinci video .
Teşekkür ediyorum @TRUVA ustam.
Videolardan yakaladığınız veya şüphe uyandıran bişeyler varsa burda bu var ama şurda şuda olmalı gibi vs...
sizler daha iyi bilirsiniz.
Lütfen dönüş yapın sizin gözlemleriniz önemli ustalarım.
(çekimler kötü biliyorum)
Hayırlı geceler

TRUVA

Admin
Teşekkür ediyorum @TRUVA ustam.
Videolardan yakaladığınız veya şüphe uyandıran bişeyler varsa burda bu var ama şurda şuda olmalı gibi vs...
sizler daha iyi bilirsiniz.
Lütfen dönüş yapın sizin gözlemleriniz önemli ustalarım.
(çekimler kötü biliyorum)
Hayırlı geceler
Söylediğim kayanın yakın uzak sağ sol detaylı resimle .ayrıntılı görmek istiyorum. Kaya nin taban bölgesi

Üst Alt