Vicdansızlar 😍 | Sayfa 5 | Define işaretleri ve anlamları

Vicdansızlar 😍

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
17.000 nci üyeye 8 kişi kalmış.
17.000nci üyemizi yemeğe götüreceğim insallah. 😀🙂😇

Ekli dosyayı görüntüle 34859
Site olarak bot hesaplara musade etmiyoruz. Üyelerimizin tamamı capcanlidir. 😀
Selamün aleyküm
@Kader25 ustam matematik ile hiç aranız yok onu biliyorum burdada teyit ettiniz 16982+8= 16990 eder ha 18 eklersek o zaman 17bin eder ben devamlı kontrol ediyorum zaten 16 bin oldu dedim vip geldi dur bakım 17 bin olunca yemeği duyduk yokmu artıran 🤣🤣🤣🤔 teşekkür ederim saygılarımla

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Selamün aleyküm
@Kader25 ustam matematik ile hiç aranız yok onu biliyorum burdada teyit ettiniz 16982+8= 16990 eder ha 18 eklersek o zaman 17bin eder ben devamlı kontrol ediyorum zaten 16 bin oldu dedim vip geldi dur bakım 17 bin olunca yemeği duyduk yokmu artıran 🤣🤣🤣🤔 teşekkür ederim saygılarımla
Oklit sen @Kader25 ustamdan daha mı iyi bilecen. Vardır onun bi planı. O orada veznedardır. Hem vergi alıyor hem ikramiye veriyor 😂😂😂😂😂😂

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Oklit sen @Kader25 ustamdan daha mı iyi bilecen. Vardır onun bi planı. O orada veznedardır. Hem vergi alıyor hem ikramiye veriyor 😂😂😂😂😂😂
Ben bilmem ustam rakamlar öyle diyor her halde üye sayisini ve mekandaki konuları en cok kontrol edenlerdenim diye biliyorum ustalarımin yazdiklarini ve yeni acilan konularda çoğunlukla ilk ben görürüm çoğunlukla mekanda devamlılik eh işte yinede teşekkürler ediyorum

Kader25

Bildiğim kadar. Herşeyi bilmek imkansız.
Admin
Ben bilmem ustam rakamlar öyle diyor her halde üye sayisini ve mekandaki konuları en cok kontrol edenlerdenim diye biliyorum ustalarımin yazdiklarini ve yeni acilan konularda çoğunlukla ilk ben görürüm çoğunlukla mekanda devamlılik eh işte yinede teşekkürler ediyorum
Denetim Sorumlusu olmak farklı birsey.
Evet Çankırı da kalmışız abi. Ben sehven Artvin sanmışım. 🙃😃

İyi ki cubukcuyum. Metrajlı iş yapsam hepsi karavana. Hiç değilse çubukla arasına tutturuyoruz. 😀

Allah cc Dağına göre kar veriyor.

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
mac adres değiştirir proxy kullanır alırım :)
yada temiz iş yapar akrabalara aldırırım onlarda hakkını bana devreder mis gibi ganimetimi alırım
Yok öyle yağma üstat 🤔🤔😃 tel oportorleri gibi oluyor yeni gelene şu var gibi bunu bir daha dusunmeli bence @Kader25 ustam mekandakilere ama tum mekandakilere 99 kayısı yi bulunca ama yemek ismarlayacak veya bir toplantı da devemi keser boğalarmi keser artik 17 binci uyeye de çay versin yani 😃😃😃

Üst Alt