voyvoda 7 gün yasaklı | Define işaretleri ve anlamları

voyvoda 7 gün yasaklı

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
mesajından alıntı

çubuk işi tarih oldu kusura bakmayın 6 tane var l tipide dahil ne yaptım bunlarla koca bi sıfır kendinizi kandırmış olursunuz arkadaşlar şubu yok bul o bahsedilen yeri ne olursa onada razıyız çek resimleri ve bizde görelim nasıl bulunuyomuş emeğinize yazık arkadaşlar gayret tabiki çaba olmalı ama tecrübeyle beraber birleşsin mış,miş,muşları bırakalım saygılarımla

sayın voyvoda, yorum yapmış oldugunuz konuda bir çokkez uyarı yaplımış olmasına rağmen,yinede olumsuz yanıtlar yapmışsınız.
başka bir bölümde başka bir konuya bu yorumu yapsanız önemi yok,(yani düşüncemi doğruyu yazmıyımmı dersen,yaz elbette yaz doğrunu,yaz tecrubenı,ama bu konuda yapılan yorumlara işe yaramaz beş para etmez kendinizi kandırmayın diye yorumlarla konu baltalamak malaesef doğru değil.

burda konuyu açıp,paylaşım yapan ustalar kafasına göremi yazıyor,elbette hayır,tecrübe etmiş paylaşmış,sende çalışmaz onda % yüz sonuç verir.bu sebeple mış mış mış yorumu ustalara yapılan bir saygı sınırıdır.

7 gün süre ile forumdan uzaklaştırıldınız.sizden ricam bu konuda lütfen daha duyarlı olalım.

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Cevap: voyvoda 7 gün yasaklı

voyvoda usta kendi isteği ile
Mekandan ayrılmak istiyor
Bilginize

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

s.a

merhaba aliveli ustam,biliyorsunuzki,üyelerimiz üye olurken bazı kuralları kabl etmiş oluyor,bu sebeple forumdan silme işlemi yapmıyoruz,siteye girmediği vakit siteden ayrılmış olur.
iyi forumlar.

bu arada,ayrılma sebebi aldığı ceza ile ilgili ise,malesef kusurumuza bakmasın,yorum yazdığı bölümde uyarılar yapılmış,ama kendisi bu uyarıya uymamıştır.

site olarak üye yasaklamaya karşıyız,çözümün bu olmasını istemezdik,zaten bu sebeple sürekli değil,7 günlük bir ceza uygulamıştık.

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye

Sevgili ustam
Kuralları biliyorum
Ama bana iletileni
İletme gereği duyarak
Yazmak zorunda kaldım
Kurallar her kez için geçerlidir

cantar

Vip Üye

gelene hoş geldin gidene güle güle demekten başka bir şey söylenmez kendileri öyle uygun görmüş saygı duyarım.Allah yolunu ufkunu şansını açık etsin yar ve yardımcısı olsun.............