yan yana 2 koltuk

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
Cevap: yan yana 2 koltuk

burası aç beni diyor bi boşluk yapsaydın usta.

star21

Kullanıcı

burda sana iki yer verilmiş.alttaki koltuk karşı yada kayanın ilerisini.üstteki koltuk ise bulunduğu kazanın kendini.çünkü oyması ama kayada..bu kazanın kendini incele ve karşı tarafında çöküntü yada bir ikinci işaret yada tümsek tepecik aramalısın..dere de sanırım en fazla 300 yada 100 mt aşağıda..birde buraya biraz uzakta yerleşim yeri olması lazım

A21MEDLi

Admin

koltuk denilen kısımlar ölüye sunu bırakmaka için çok uygun yerler.3.resmdeki kayanın alnından başlayıp zemine kadar bakılmaya değer görüyorum.üsteki büyük oyma içinde,şöyle oymanın karşısında sivri üçgenimsi kaya veya sivri üçgenimsi tepecik varmı?

akrep06

Kullanıcı

s.a arkadaşım 3.resimde iki koltugun arasında boşluk ara derim kaçak kazıya hayır diyorum saygılar

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

s.a

arkadaşlar yorumlarınız için tesekkür ederim.3.cü resimde boşluk aranmış ;) 50 cm lik uçla.
lakin görünen yerde boşluk yok.belkide biraz daha aşağı ınmek gerekir.

tesekkurler.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

burda sana iki yer verilmiş.alttaki koltuk karşı yada kayanın ilerisini.üstteki koltuk ise bulunduğu kazanın kendini.çünkü oyması ama kayada..bu kazanın kendini incele ve karşı tarafında çöküntü yada bir ikinci işaret yada tümsek tepecik aramalısın..dere de sanırım en fazla 300 yada 100 mt aşağıda..birde buraya biraz uzakta yerleşim yeri olması lazım

s.a

karsısında tumsek veya tepecık yok.lakin dere olayı tam mesafe bılmemekle bırlıkte mevcuttur.yakın çevresi yerleşim alanı.:rolleyes:

TRUVA

Admin

Üstteki oymadan emanet alınmış. kırmızı ok ile gösterdiğim yönleri inceleyin. orada 3 koltuk var.büyük koltuk tepeye bakıyor.okla işaretlediğim yönü inceleyin. yanda bulunan iki koltuk ise hemen sağ çaprazını kırmızı ok ile işaretlediğim yönü ifade ediyor.çarpı ile işaretlediğim bölümleri ve okla işaretlediğim bölümleri inceleyin. koltuğa oturunca sağ çaprazda 70 adım mesafede ne var bir inceleyin.

TATLARLI

Kullanıcı

Merhabalar bozkurt ustam. Ben burda birşey yok diye düşünüyorum. Saygılar.