Yan Yüzeyde Kare Oyma | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Yan Yüzeyde Kare Oyma

ECE07

Kullanıcı
Katkıların için teşekkür ederim ustam, Koca mezarlığı şimdiye kadar kimse fark etmemiş, Bu bölgeye bir abimizi ziyarete gitmiştik. Y.Otomatik Tüfeği tutukluluk yapıyormuş hele bir bakıver dedi. Tetik grubuna kadar söktüm, küçük bir sıkıntıyı tespit ettim ve topladım. Şu karşı tepelere git bir dene bakalım, hem orada bir SÜRÜ keklik var, bakarsın birkaçını vurursun dedi. Tüfeği elime aldım buraya geldim, bir çalıya taşı atar atmaz bir tane Tavşan zıpladı gidiyor. Olmaz dedim, bırakmam seni dedim ve bırakmadım. Bir de ne göreyim, Ana kayada Kare Mihrap ve Üzerinde Üçgen ve sonrası... (Mihrap ve İki üçgen konusu)

İRON

Kullanıcı
yer altı oda mezardan ileriye gitmez.
mubarek yerlerin çok lakin çokta uğraştırıcıdr.bunun ustesinden işaret dilini okuyan birini bulman lazım.
inş.muvafık olursunuz. kolay gelsin

ECE07

Kullanıcı
İRON ustam Yer altı oda mezarı iyidir diye düşünüyorum. İşaret dilini okuyan bir arkadaş buldum, ama çok naz ediyor.;)

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı
benim şu ana kadarki gözlemlerim dikdörtgen oyma zeminde ise genelde mezarıda hep zeminde oluyor yok insanın karşısında boy farkı karşısında ise ana kayada kaya içi oyma mezar oluyor yani mezar zeminde değilde işaretin olduğu ana kayada çıkıyor bu bilgiyide değerlendirmek lazım

ECE07

Kullanıcı
benim şu ana kadarki gözlemlerim dikdörtgen oyma zeminde ise genelde mezarıda hep zeminde oluyor yok insanın karşısında boy farkı karşısında ise ana kayada kaya içi oyma mezar oluyor yani mezar zeminde değilde işaretin olduğu ana kayada çıkıyor bu bilgiyide değerlendirmek lazım
Zebun ustam bu oyma da zeminden yaklaşık bir metre yüksekte, Bu doğrultuda diğer ustalarımızın da belirttiği üzere sizce de zeminde olduğu kanaatindesiniz. Yer belli de tek iş boşluk kontrolüne kalıyor sanırım. Düşüncelerin için teşekkür ederim ustam.

Üst Alt