Yapay Mı Doğal Mı ?

wolkannn

Kullanıcı

osi

Kullanıcı
wolkannn usta sag tarafda bır seyler var net degıl yanılmıyorsam sen ne gorupde resımledın bu rayı bılgı vermen lazım resımler lazım genıs açılı cevre resimlerını cekın konu daha net olur

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
merhaba,
osi ustaya güzel yorumu için teşekkür ediyorum,kendisi haklı, haklı olmasının faydasıda sizedir.anlatım ve farklı resimler sonuca götürebilir.
affınıza sığınarak hep yapmak istediğim birşeyi yapmak isterim.
bir resim üzerinde çizimler :confused::eek:
alakasız olabilir,ama gözüme çarpanı karaladım.
kayde değer birşey var ise,ustalar yazacaktır.

murathan

Kullanıcı
merhaba,
osi ustaya güzel yorumu için teşekkür ediyorum,kendisi haklı, haklı olmasının faydasıda sizedir.anlatım ve farklı resimler sonuca götürebilir.
affınıza sığınarak hep yapmak istediğim birşeyi yapmak isterim.
bir resim üzerinde çizimler :confused::eek:
alakasız olabilir,ama gözüme çarpanı karaladım.
kayde değer birşey var ise,ustalar yazacaktır.

işte bakmakla görmek arasındaki fark.

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Sağdaki ıslak görünen yerin kasa olma ihtimali var,Bir ses kontrolü yaparsın,Mezar odası değilse mahzen girişi olması lazım Bozkurt Usta'nın işaretlediği yerin altı

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Bozkurt ustamızın işaretlediği haç dikkat edilirse yuvarlak içerisinde. Tılsım ihtimalini kuvvetlendiren bir emare. Kalpten emin değilim. Sağı solu iyice temizlenirse farklı işaretler çıkabilir.
Girişe horasan akıtılmıs, derine doğru biraz meyilli kısa bir tünelle mezar odasına varılıabilir. Ama işçilik zordur.
Boşluk allmayı biliyorsan üstten girişin tersine doğru bi yoklamanda fayda var. Muhtemelen değerli tespitide yapılır. Sonrası resmiyet. Kolay gelsin.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
her yorum bir diğerini tamalar nitelikte. el birliği içinde konu anlayabilen için tam açıklığa kavuşmuş.
sizleri ayrı ayrı tebrik ediyorum.
wolkann ustamıza da yetersiz resimden dolayı azıcık sitem etsem kırarmıyım acaba.

kayanın yapısına uyarlanmış ,doğrusu gizlenmeye çalışılmış bulgular olarak görüyorum. küçük bir ilave ile yerin doğruluğını teyit etmek istiyorum.

hepsi yalan olsa ,bozkurt ustamızın işaret ettiği ve bu kanallar kesin işçilikli. bu da diğerlerinin varsayımdan ileri bir noktaya ulaştırıyor.