Yapay Mı | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Yapay Mı

yoksul

Kullanıcı
IMG_20190903_100919-1248x1248.jpg yeşil olan yeri kontrol et x mı var varsa kayaların altıda demek ki

Yeşilordu

Kullanıcı
biraz zahmetli iş ama bence aklında kalıcanı kafandan silersin ,Ben bir yerde altın arıyordum yıllarca araştırdım sonunda bir yere kadar geldim yüzeyde hiç bir emaresi yok ,dedim herhalde fazla zorladım kendimi burada olamaz ,her türlü alet edavat kontrol etdim altın yok ama oda var tüneller var ,altın yok ,kafama takıldı uzak olamasına rağmen tekrar gittim sakin sakin baktım gördüğüm şey paraları bakır kaplara koymuşlar ve bu kapların kapakları da bakır ben bakırı görüyorum içini göremiyorum,saklama yerleri genede hiç umulmadık yerler olabiliyor ,seninkisi de bellimi olur kısmet diyelim
İnşallah kısmette varsa olacak sonuçta Rabbim istemeseydi bu İşaretleri de görmezdik. Kayanın bütün fotosunu incelerseniz sanki önde maymun ortada aslan en arkada adam yüzü yar gözününe doğru.

yoksul

Kullanıcı
allah yardımcın olsun ,,işin zor .Benim dikkatimi çeken ben leptoptan bakıyorum da ekranıarkaya yatırınca son fotoda horasan yerler ve kayalar parlıyor en ilgimi çeken de ön tarafta küçük kayaların tepeleri de şekilli parlıyor sanki reflektör mübarekler

Üst Alt