Yapay Zeka ile Define Bulma Define İşaretleri Analizi Uygulaması | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Yapay Zeka ile Define Bulma Define İşaretleri Analizi Uygulaması

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Teşekkür Ederim.

Uygulamayı yayınladıktan sonra büyük değişiklikler yapamıyorum bu yüzden yayınlamadan önce birçok şeyi halletmeyi planlıyorum. Forum da tecrübeli ustalardan nasıl bilgi alabiliriz. Bir çözüm üretebiliriz.

Arşivleriniz bana gönderseniz nasıl olur veya hemen bir site kuralım. kullanıcılar çözdükleri işaretleri ve resimleri paylaşsın ben de bunları bir araya getirip yapay zekayı yönlendirebilirim.

Forum yetkilileri bu konu da yardımcı olabilir mi. Burdaki konu uygulamanın satılması değil. Gerekirse ücretsiz de yaparız.

merhaba,

bu tür yenilikçi girişimleri her zaman destekleriz. ilerki zamanlarda bizim gibi forum sitelerinin kapanmasına neden olabilecek bir gelişme fakat gelişmek ve yeni unsurlar denemek güzel. forum olarak sana nasıl yardımcı olabiliriz ? açılmış alanlarda açılmış yerin işareti ve analizi ile sana yardımcı olabiliriz. kare oyma, mezarı 3 metre önünde, derinlik 2.80 cm de kaya yapısı şöyle, toprak yapısı şöyle vs..

hemen bir site kuralım derken biraz ayıp etmişsiniz :) . burayı bırakıp yeni bir sitede toplaşalım demek gibi olmuş. uygulaman için yardımcı olmaya gayret ederiz. ayrıca tebrik ederim.

Son düzenleme:
Üst Alt