Yarasa Işareti Ve Dahası Var. | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Yarasa Işareti Ve Dahası Var.

barış

Kullanıcı
bu kayada en önemli bi özellik var. tahminleri beklerem . yorumlardan sonra acıklayacam .bi kıyak geceyim

SEVALİ

Kullanıcı

Acizane fikrim bu kayada koltukta oturan bir insan figürü mevcut..

yağmurcu

Kullanıcı
s.a.
cümleten ümmeten hayırlı günler ,hayırlı formlar hayırlara vesile olunur inşeellah.değerli ustalarım irbirinden değerli yorumlarınız için hepinize ayrı ,ayrı teşekkür ederim.asiavcı ustam sizin işaretledipiniz yerlerden zemine doğru girişmi var onu mu demek istediniz.biraz daha açıklama yaparsanız sevinirim.ne yapmam gerekiyor biraz daha ip ucu lazım.ALLAHA EMANET OLUN.

yağmurcu

Kullanıcı
S.A.
sayın değerli barış ustam sizin gördüğünüz nedir acaba merakla bekliyom.ALLAHA emanet ol ustam.

yağmurcu

Kullanıcı
s.a.
değerli goldsafir ustam nasıl koltukta oturan insan figürüne biraz açıklama yaparmısınız.acizane benim fikrimde senin o paylaştığın resimde bayan figürü var.biraz dikkatli bakınca görebilirsiniz bana göre tabi.ALLAHA emanet olun.

yağmurcu

Kullanıcı
s.a.
değerli harbici ustam şu sitede güzükmüyosun fakat girersen şöyle bir fikir verdin bana.çubuk konusunu okurken medli ustanın konosunu paylaşmışsın.doğal çatlaklar mezar girişleri diye acaba asi ustamızın işaretlediği yerler mezar giriş yereleri olabilirmi?harbici ustam sıkılmazsan biraz daha bilgi konusunda yardımcı olursan sevinirim.ALLAHA emanet olun.

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
değerli @yağmurcu abim, ricanız bizim için görev olur. değerli @ASİAVCI abimin gösterdiği yerler girişe çoık uygundur, ve dikkat edin orası L şeklinde bir köşedir, L kıvrımı verilmiş yerler tabiki asi ustanın da bizlerinde ihmal etmemesi gereken çok önemli bir mesajı bizlere veriyor. girişin uzakta olmadığı !

kırmızı karelerde buraya işlenmiş yüzler, bunlarda dikkat etmeniz gereken baktıkları noktalar, özellikle benim çözümleme tekniğime göre suret varsa ve bir gözü kör yada kapalı yada kayaya işlenmemiş ise kesinlikle kör gözün olduğu tarafa dikkat kesilirim.
kahverengi ile işaretlediğim noktalar muhtemel giriş noktalarınız, bunlar görünüme göre şuanki yer seviyesinin biraz daha altında kalıyor olmalılar,
mavi işaretlediğim sizin umduğunuz doğal çatlak, bu doğal çatlağın varış noktası, sizin giriş kapınızın hemen yan üzerine isabet edebilir.

vatanca

Kullanıcı
doğal gibi geldi ustalar yinede kolay gelsin

yağmurcu

Kullanıcı
s.a.

hayırlı günler hayırlı formlar.harbici ustam en sağdaki kahve rengi ile işaretlediğin yer giriş olabilirmi.utam o işaretlediğin yere doğru bir çektiğim resimde bir ayı sırtıda yavrusuda vardı oraya doğru gidiyordu o resimi şimdi bulamıyom.hani bazı yorumlarda dile getiriliyo ya senenin bazı

zamanlarında görünüyo diye buda öyle bi zamanda çeikilmiş herhalde bir daha o anı yakalayamadım.bide bendeki çıbuklara baktığımda en soldaki atın olduğu kahve rengli yerden bir metre önünden çekim almıştım fakat bi çalışmam olmadı.bu okul tatilinde burayı neticelendirmek istiyom. sizlerin yardımı ile İNŞEELLAH.RESMİ BİR çalışmam olucak aşağı yukarı 20 bin tele ile bu işi neticelenir diye düşünüyom.ALLAHA emanet olalım.

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
inşallah ustam. resmi yoldan her çalışmanın yanında olmaya devam edeceğiz. şimdi benim size sorum şu olacaktır. siz bu yerde, değerli tespit edebilen bir ci,haz ile kontrolünüzü gerçekleştirebildiniz mi? yahut tamda bu noktaya isabet eden ve burası olduğuna sizi emin bırakan kayıt, belge, veyahut harita gibi burasının saklama amaçlı bir gayesi olduğuna sizi inandıran bir durum söz konusu mu?

20 bin tl azımsanacak bir rakam değildir. astarı yüzünden pahalıya gelmesi durumu da söz konusu olabilir. bu yüzden öncelikle ciha,zlar, ki bu noktada size klavuz olabilecek en önemli cih,az gerçekçi sonuçlar alabileceğiniz alan tarama yapabilen veyahut nokta vurabilen çubuklar olacaktır.

;) keşke bir şiddetli yağmur yağsa, şu kayanın önünü sel suları 2-3 metre açsa, tam olarak ne olduğunu da anlayıp resmi izini de yağmurdan sonra alsaydık sayın @yağmurcu ustam.

Üst Alt