yardım edin bu koltuk mu? | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

yardım edin bu koltuk mu?

Calaska

Kullanıcı
Koltuk veya oturak degil hocam oturak taşını bizzat gördüm şöyle söyleyeyim ay şeklinde veya c şeklinde gördüklerim ve yanındada küçük bir cep yapmıslar artık içerisinde ne varsa almışlar ama küçüktü sanırım ya yüzük yada madalyon gibi birşey tahminime göre .

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Koltuk veya oturak degil hocam oturak taşını bizzat gördüm şöyle söyleyeyim ay şeklinde veya c şeklinde gördüklerim ve yanındada küçük bir cep yapmıslar artık içerisinde ne varsa almışlar ama küçüktü sanırım ya yüzük yada madalyon gibi birşey tahminime göre .
Eğer cep varsa o odaya işarettir. Cep içinde hediyesi vs olmaz. Bence siz orayı bir daha inceleyin.

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Bu taşa oturduğumda baktığım o tepeye gitmek ya da o taş "sandalyenin" içini tekrar aramak
Sabit koltuklarda altı aranmaz. Ya bir kaç adım etrafı aranır yada hemen önünde aranır i.
Şayet koltuk taşı hareket ettirilebilir türdense o zaman koltuk ters çevrilir ve altında işlem aranır 👍

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Sabit koltuklarda altı aranmaz. Ya bir kaç adım etrafı aranır yada hemen önünde aranır i.
Şayet koltuk taşı hareket ettirilebilir türdense o zaman koltuk ters çevrilir ve altında işlem aranır 👍

sabit koltuğu biraz açarmısın rica etsem.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

mesela şu 2 kişilik koltuk ta taht ta neresi aranır ?

Ekli dosyalar

• DSC05160.JPG
    DSC05160.JPG
    1.1 MB · Görüntüleme: 9

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
mesela şu 2 kişilik koltuk ta taht ta neresi aranır ?
Koltuğa bakarak sağ dibi aranır. Bakılacak nokta ise kolun duruşu istikametinde tam karşı yöndür. Kaya kımıldamadığından zerre şaşmadan doğru noktaya bakar. Duble koltukta biri mala diğeride mağarada kayada veya kaya altında ki mezara bakar. Ama çoğunlukla kayalıkta odaya bakar halde görülmüştür.