Yardım Lazım Yılan Balık V Işaretl | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Yardım Lazım Yılan Balık V Işaretl

metin77

Kullanıcı
Yılanın arka kısmında boşluk bakın demek istedim bölük yasilmis.

metin77

Kullanıcı
Bu nedir diye yazdığınız ve turuncu renkte daire icerisine aldiginiz bölüm giriş olabilir. X issreti de muhtemelen burayı işaret ediyor.
Yılan işareti tılsım ve tehlikeden bahseder. İçlerinden zehirli metal ve gaz olabilir.

adem84

Kullanıcı
Biz burayı rastgele gezerken gördük hiç hayatımda define nedir ne anlarım ne arastırdım dedektör vs gibi ekipmanlada bakmadım. bölgenin tarihini arastırdım rumlar yasamıs ve eşkiyaların yol kestiği bölgeymiş şuan resmi bir çalılma başlatmak istesem bana maliyeti nedir tılsım olayını hoca muskacı falcı vs gibileri çözebilir mi

la mekan 001

Kullanıcı
cinci hocalardan dan uzak dur gardaşım
kazı izni ile ilgili bilgiler ana sayfada kazı izni konusunda yazıyor bi incele istersen faydalanırsın
daha önce hiçgirmemiş isen bu işlere bu sitede sana bilgi mahiyetinde destek olacak bolca ustamız var sadece sürekli aktif değiller sane 2-3 gün
içinde gerekli bilgileri severek aktarırlar

yoksul

Kullanıcı
sayın kardeşim öncelikle değerli bir şeylerin orada olduğundan emin olmalısın bunu da bu işleri iyi bilen çubuk kullanabilen yeteri seviyede cihazı olan birsinin yapması gerekir ayrıca orayı biraz temizleyip azacık gıdıklayıp yerin gerçekten senin aradığın yer olduğundan emin olunca gerekli izinleri ve de işlemleri yapman en doğru ve kesin arama bulma yolu ve yöntemidir.Hoca cinci vs kişlerden hayır gelmez onları unut.Sihir büyü işleri de genelde hikayedir Hüküm ALAHIN dır ona sığın evel ALLAH hiç bir şey olmaz,böyle kapalı yerlerde zehir olayı olur onunda korunma yöntemleri vardır,sıra ona gelince tecrübeli ustalar yardımcı olurlar,Not ;burası sğlam bir yere benziyor ve açılmamış bir yer açması da kolay olmayacaktır haberin olsun zaten suya yakın oluşu bile tuıtunup çalışması bile zor .kısmetinse olur inşallah

adem84

Kullanıcı
Ağzınıza yüreğinize sağlık ben her zaman yanımdaki 2 arkadaşa diyorum ama anlamıyorlar beni ALLAH hepsinden üatün yaratmış bunlar hikaye diyorum anlamıyorlar bu yüzden sizlerede sormak istedim bide uğur kulaç diye abimiz var youtube da onun videoları izlemişler ondam etkilenmişler daha çok bencede saçmalık

adem84

Kullanıcı
Biz yer tespiti yapalım bulursak gerekli destek sonrası devlet baba ile açarız allah nasip ettiyse olur

MAVRAN

Super Moderatör
Kardeşim öncelikle bu konuda bilginiz yoksa bilgisi olan birisi mutlaka yanınızda olmalı ( güvenilir birisi olmalı )
Ve yeri çubuk veya iyi bir cihazla yeri kontrol edin emin olduğunuzda hareket etmelisiniz.
Cinci, büyücü, üfürükcülerden uzak durun, size tavsiyem sabah namazı kılın ve abdestli çalışacağınız yere gidin. Çalışırken büyü var filan düşünceniz kafanızda olmasın.
Olur ya girişi buldunuz aman dikkat her türlü tuzak orada olabilir. Zehir, su tuzağı ve mağara kapanı olabilir.
Sayfada mağaraya girişte ve içeride alınacak önlemleri uzun uzun yazmıştık ve içeride yanımızda olması gerekli ekipman da yazılmışdır.
Bu yerin üzerinde yapacağınız çalışmada karşılaştığınız sorunları yaz elimizden geleni yaparız seni yalnız koymayız kardeşim.
Birde varyozla vurduk kırılmadı diyordun ya eğer içeride mağara girişlerinde kalan delikleri içeriden kapatan bir kireç taşı tuzağı var onu yapmışlarsa vurmakla asla kırılmaz ALLAH muhafaza yüzünüze patlar dikkatli olun.