Yardımcı Olmanızı Bekliyorum ACİL | Define işaretleri ve anlamları

Yardımcı Olmanızı Bekliyorum ACİL

morgenstern

Kullanıcı
S.a öncelikle bütün arkadaslara kolay gelsin diliyorum.Abilerim ve kardeşlerimin bilgilerinin faydalı olabileceğini düşünerek bazı resimler paylaşacağım bu konuda yorum yapıp bilgi verirseniz sevinirim.
Kd5G3V.jpg

eWnQY2.jpg

xYBNbl.jpg

KZDEdZ.jpg

KrQ29N.jpg

ea5GXz.jpg

KPqrQ9.jpg

KZDEMa.jpg

K62XXv.jpg

e7kNyN.jpg

Kl7WOr.jpg

eyM3Gn.jpg

KPqr7d.jpg

ekkW09.jpg

EKE

Kullanıcı
Cevap: Yardımcı Olmanızı Bekliyorum ACİL

ustam öncelıkle aramıza hosgeldın dıyorum ustam fotolar güzel yalnız bolge hakkında bıraz bılgı ve fotoların işaretlerinde çevre fotolarını ekleseydın bırazda açıklama yapsaydın mukkemmel olur
morgenstern kardesım 1. fotonda sanıyorum bır mezar stelı gorunuyomu baska bıseymı anlam veremedım 3. fotoda yan tarfdakı soldakı tas farklı duruyo kapak veya horasanlanmıs olabılır 10. foto sanıyorum kaya mezarını vermiş bu alanda ıyı bır bosluk tespıtı yapmanı tavsıye ederım nacızane cahıl aklımın bildiklerını yazabıldım ustalarım detaylı bılgıler vercektır saygılarımla

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı

kanalın tam ortasından yere doğru 1.5 metrede giriş olur

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

muhterem kardeşim, alan mezar mezar odaları ve mahzenlerin olduğu bir yer. lakin işaretlerin çokluğu değil , noksansız yorumlamak için anlaşılabilir bir fotolama gerekir.
yeni üyemizsin çok görmüyorum elbette. ama bu şekil sizlere yeterince anlayacağınız bir katkı sunma imkanı vermiyor.
bir örnekle izah etmemiz gerekirse,oymanın içine yıldız çizmişsin,seğil tabikide. o oymanın tam sol bitim yerine bakalım. üstten aşağı doğru üçgensi kabartılı bir yer ve altı yatay dikdörtgenimsi çukur bir nokta. sence doğrumu. bu kayanın üzerinde olan bulguları tam olarak göremezsek ,istenilen katkıyı nasıl verebiliriz.
içinde üç oyma olan yerde hakeza. burda mahzenin var kardeşim desem,hemen ustam neresinde diyeceksin. ben hangi yönde olduğunu biliyorum ama göremiyorumki sana nasıl anlatabilirim.veya tarifle sen nasıl anlayabilirsin.
bunları ayrı konular halinde ,çevresiyle güzel fotolarsan yardımcı olmaya çalışırız inşaallah. umarım anlatabilmişimdir. sağlıcakla..