Yardimci Olur Musunuz ? | Define işaretleri ve anlamları

Yardimci Olur Musunuz ?

zipkinci2288

Kullanıcı
videosu bu

resimleri de bunlar

merhabalar giresunda bahcemde bu isareteri buldum ve iki oyuk yumruk buyuklugunde ve 6 7 cm derinliginde yaninda resmi yok aynisindan bitane daaha var ve aralarinda kolcak gibi bi tasin ustunde 2 tane ayak izi var ve bunlarin solunda da uzun oyuk ve altinda yumruk girmeyecek kadar bi bosluk ici bebek kundagi gibi ayni yani 2 bardak su alir doksen anlatmaya calistim yardimci olursaniz sevinirim ustunde de yani 300 400 mt yukarda eskiler gavur tami dedikleri eski bir han varmis orada dinlenirlermis yolmus burasi sizce nedir nasil bir calisma yapmam gerekir suan kar var cok resim cekemiyorum videosunu da yukledim simdiden tesekkurler

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı

ÖN BAKIŞ İSTİKAMETLERİNDE MEZAR. diğer küçük oymalar da ayni şekilde mezar bulguları. fakirdir. bir kazanım vermez.
burada asıl ilgimi çeken,kayanın üzerinde çizdiğim traşlı yer . videoyu zararlı uyarı veriyor diye açamadım. yalnız üzerinden geçmeye görmeye çalıştım. bu iki oymanın ve traşlı yerin soluna doğru ,bu resimden görünmeyen kısımda oda ihtimali çok yüksek. videoda 52 sn görülen kısım.
sadece o kısım ,kaya temizlenerek bir kaç cepheden görüntülenebilse açıklığa kavuşur inşaallah.
yani çizdiğim kayanın sol bitimi ve o alan. sağlıcakla.
fındık fiyatlarını da çok düşürmüşsün.

zipkinci2288

Kullanıcı
videoda sikinti yok yani zarar falan acip bi izleyin lutfen sonra yorum yapin acemiyim resimleri aticam

Üst Alt