Yarim Hac Ve Mujdesi | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Yarim Hac Ve Mujdesi

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
ersan usta beni oraya kadar yorma bu kasa işareti olamaz işareti sanatçı yapar işarette sanat vardır bunda sanat yok müjdede yok bu işaret kaçarken apar topar yapılmış malı da çömlek içinde olur

burgaz

Kullanıcı
kullandigin suyu bobrek hastalari kullaniyor ersan.insallah bir saglik problenin yoktur.

MAVRAN

Vip Üye
ersan usta beni oraya kadar yorma bu kasa işareti olamaz işareti sanatçı yapar işarette sanat vardır bunda sanat yok müjdede yok bu işaret kaçarken apar topar yapılmış malı da çömlek içinde olur
öncelikle ersan Ustam dan Özür dilerim. ÇALKAYA 28 USTAM bu hac veya + gibi olan yerin bir kenarında bilye kadar bir delik varsa, burdada mal Yakınlarda Çömlek içindemi olur.

esrarengiz2828

Kullanıcı
evet bu sitede yeniyim ama bu haç işareti veya artı genel araştırmalarım nedeniyle bence yakınında bi mezarın oldugunu simgelemesi lazım degilmidir ustalarım
orda müjde zor

ZİRVE

Kullanıcı
ersan ustam göz yanılması olabilir.müjde deiğin yerin tam ortasındaki baklava işaretini(KAREDE OLABİLİR)bizler bulalım diye işaretlememiş.çok küçük.ersan ustam senin ye3rinde ben olsam şimdi.bunca söylenenden sonra alırdım elime kamerayı bir çekiç,murç canlı canlı çeker aöçardım orasını.bakalım kim haklı çıkacak. bu kadar gazdan sonra valla giderdim.hadi daha ne duruyonnn ustammm.

Abdullah313

Kullanıcı
Ustam zaten en fazla 1 cm duvarı olur diyorsun. Kamerayla bir aç da, herkesin gözü-gönlü de açılsın, baharla birlikte sezon açılışında pozitif bir canlılık gelsin hepimize. Saygılar, sevgiler ustam.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt