Yarım Hilal Içinde Beş Cm Artı | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Yarım Hilal Içinde Beş Cm Artı

Mirkut

Vip Üye
Ustam siz yinede kazdiginiz yerin kayaya dogru topraklarini atin ayadabir emare olmasi olasiliktir birde kazdiginiz yerin alt taraflarinda isaret bakin gorurseniz yine devam ederiz. Bilgilerin uyusmasi lazim o yuzden hepnsize sorular sordum saglicakla

Sado6161

Kullanıcı
Sağolasın mirkut ustam alt kısmında işaretler derken şöle sölüm iyi anlaşılalım ustam bir balkon düşün kapısında bu işaret sağ tarafına gidersen uçurum beş metre önünden sonra uçurum sol tarafından mailli bir iniş var uçurum derken bu yer yüksek bir kayalığın üzerinde alt kısmında işaretler olmalı dediniz bu yüksek kayalığın alt kısımlarına inip bakmadım ama dayım sölemişti bana ordada işaretler var diye şakin beş cm artılar son nokta manasına gelir diyor herkez o yüzden inip aşşa taraflara bakmadım

Sent from my iPhone using Tapatalk

wolf_52

Kullanıcı
geniş bir alan bir çok kaya mezarı ve odasını barındırcak bir yer hatda şehir bile çıkarsa şaşmam,zengin bir yer benim bariz dikkatimi çeken nokda burası oldu ilk gözüme takılan, insan sureti gözüküyor, 3 gen nokdası ve mağra giriş işareti girişde hemen bir mezarın olduğu burgusunu veriyor , buraların daha net yakın ve hilal in bakdığı nokda yada o yöne doğru açılı resim lersen çok dah iyi olur, bu resme göre sarı çizgili olan yer ana kaya mavili çizgili yani üsüt kısmı ise farklı duryor, kaya mezarı gibii duryor,burasını kontrol et,

Sado6161

Kullanıcı
Ustam o kayayı çekiçle yokladım lakin boşluk sesi alamadım erzırumlu birisi ora benim kayıtlarımda var siz başaramassınız lahit var orda ben gelim dedi de oraya lahitin ne işi var anlayamadım

Sado6161

Kullanıcı
Kral mezarı varmış hesapta[emoji3]

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
gördün peşin parayı gülersin:D
yerlerin gerçekten araştırmaya değer görünümde. odaların birinde lahit olması beni şaşırtmaz.
çizdiğim yerlerde kesin işçilikli. resimler elbette yetersiz ama adamın boynu bile çok bariz belli.
bu alandaki gizemleri çözmek masa başından çok zor. çünkü tam nokta verilebilecek görünüme haiz dedğil ve detaylı.yakın olsam emin ol gelir bir çayını içerdim.
açmış olduğun yerde kayaların görünümü ve rengi bir çağrışım yapıyor. lakin,senin en büyük noksanlığın tespit yapamaman. üzerindesindir veya geçersin anlayamazsın.
onun için,kendini yormamak gereksiz zaman kaybı ve masraf etmemek için,bölgenden tespit edebilecek birine ulaşmaya çalışmanı tavsiye ediyorum. diğerlerinede yazsak tam ynokta veremeyiz boşuna uğraşır anacak seni yorarız.ama olur insan ,yola giderkende eline bir sopa alır o onun klavuzudur. sana bir klavuz gerekiyor güzel kardeşim.
sözümü ve tavsiyemi dinlersen,yerlerinde sana rehber olacak birine ihtiyacın var.önceliğini buna ver. sevgiyle sağlıcakla...

Sado6161

Kullanıcı
Anladım ikizceli ustam çok güzel konuştun eksik yanımıda yakalamıssın lakkin bizim burda bi kılavuz yokki derdime derman olsun ustam tşk yorumlarınız için

wolf_52

Kullanıcı
Ustam o kayayı çekiçle yokladım lakin boşluk sesi alamadım erzırumlu birisi ora benim kayıtlarımda var siz başaramassınız lahit var orda ben gelim dedi de oraya lahitin ne işi var anlayamadım

metal çekiç, olmaz ahşap tokmak olmalı.....

Sado6161

Kullanıcı
Anlafım abi bide ahşap tokmakla yoklarım yerler güzel ama bişiy tutturamadık gitti basiretimmi bağlanmış anlayamadım[emoji3]

blutx

Kullanıcı
Kaliteli bir cihaz Şart boşluk ve metal taraması yapmak lazım o bölgede,ilk önce şüpe ceken ve göze batan yerlerinde daha sonra civarında. İşaretle orda sanmıyorum birşey bulabileceğinizi kanatimce.

Üst Alt