Yavaş Yavaş Alıştırıyorum

esrarengiz2828

Kullanıcı
pE2jDq.jpg
D3GEby.jpg
vZymWD.jpg

Mirkut

Vip Üye
Bende tekteki severim bazen cubuklari yanima almam sirf dedektorle dolasirim stres atmaya birebir. Hele birde ne cikacak dusuncesiyle dahada guzel oluyor. ALLAH c.c evladini bagislasin salih kullarindan eylesin. kayaliklarin daha yakin cekimi yokmu ustam guzel yere benziyor.

esrarengiz2828

Kullanıcı
Bende tekteki severim bazen cubuklari yanima almam sirf dedektorle dolasirim stres atmaya birebir. Hele birde ne cikacak dusuncesiyle dahada guzel oluyor. ALLAH c.c evladini bagislasin salih kullarindan eylesin. kayaliklarin daha yakin cekimi yokmu ustam guzel yere benziyor.
sağol ustam (Allah1 c.c)sendende bizdende çocuklarımızadanda razı olsun inşallah kayalıklarda söylenti var ustam onun için pek önemsemedim desem yalan olur içerisi dolu diyelim:D

esrarengiz2828

Kullanıcı
(maşallah)(maşallah)usta alışdırmasaydın iyidi ya bu aslanları....bulaşan çıkamıyor:))
ustam inan benim elimde değil kendisi elimde gördümü dayanamıyor kan çekti heralim her gitmemde eve kazmayla biyerleri eşiyor bende daha dayanamadım araziye çıkardım yoksa evin temeline inecek(kahkaha)

esrarengiz2828

Kullanıcı
Mevlam Bağışlasın hayırlı evlat olması dileklerimle...

paşamıza da kayalığa da maşaallah.
sanırım delikanlıyı yayla bölgesine yükseklere çıkarmışsın. birde ızgara yapmış olsaydın.
ALLAH bağışlasın.
sağolun teşekkür ederim bazen yayla havası iyi gelir diye düşünüyorum @ikizceli senin dediğinide yaptım ama bu havada yapılır zaten manzarada bana göre muhteşemdi resimlerim silinmiş bulamadım karagöl felan çekmiştim saygı vede sevgilerimle

MAVRAN

Vip Üye
(maşallah)(maşallah)(maşallah) ALLAH Analı Babalı büyütsün Vatana Millete hayırlı evlat olur inşellah. Yanlız olmuyor be kardeşim bilmez misin biz araziye çıktığımızda yılan haşere sokmalarına karşı çok sıkı tedbir alırız böyle çıplak ayak. Bütün heves söner aman dikkat. "Unutma boynuz kulağı geçer."

Üst Alt