Yavaş Yavaş Alıştırıyorum | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Yavaş Yavaş Alıştırıyorum

ersan

Vip Üye
sağolun teşekkür ederim bazen yayla havası iyi gelir diye düşünüyorum @ikizceli senin dediğinide yaptım ama bu havada yapılır zaten manzarada bana göre muhteşemdi resimlerim silinmiş bulamadım karagöl felan çekmiştim saygı vede sevgilerimle
merhaba ustam bilki elinde tam guvenilecek bir tek tekci makinen var benim icin 1 nomara bir makine buyle bir makinetylen arkadas calisti ve elimde cok guzel program var cok derin .
ama arkadasin basli bundan buyuktu ..
Blu Max 1500 --modelinden bulursan hic kacirma derim sindik artik bu modeler bulunmuyor .

ersan

Vip Üye
(maşallah)(maşallah)usta alışdırmasaydın iyidi ya bu aslanları....bulaşan çıkamıyor:))
evet usta tam uyle benim de olum buyle kucukten dayma yanimda gezdirdim ve bana yakin cubuk ve isarete usta desem yalan deyil sindik kendisi de calisiyor artik bos vakit buldumu ta adi baba ATV motoruna pinik gidiyoruz gezmeye hic bakmiyor bayildina bu astalik birakilamayan bir astalik :D:D:D

Mirkut

Vip Üye
merhaba ustam bilki elinde tam guvenilecek bir tek tekci makinen var benim icin 1 nomara bir makine buyle bir makinetylen arkadas calisti ve elimde cok guzel program var cok derin .
Blu Max 1500 --modelinden bulursan hic kacirma derim sindik artik bu modeler bulunmuyor .
Ersan ustam elinizdeki program butun dedektorler icin gecerlimi. Simdiki dedektorler bazi cok eski dedektirlerin yanina bile yaklasamiyor eskilerin netligini vermiyor. Bahsettiniz programi biraz acarmisiniz. Esrarengiz ustam konuyu dagittim biraz hakkininhelal et.

esrarengiz2828

Kullanıcı
var ust am o başlıktanda sıkıntı yok bana bu makinayı aldıran dostum arkadaşım abim toprağın altındaki duvarlara varana kadar makina ile söylüyordu ama ben o duvarları halen çözmüş değilim yığmalarda çalışıyorlardı o kadar diyebilirim boşluğu duvarı hepsini görüyordu mezarsa mezar derdi ve mezar çıkardı şuan bana baya uzak uzak olmasa hepsini öğretecekti ama yakında gelecek çalışmaları yapacağız dostum

Mirkut

Vip Üye
Bu maki a nekadar derin gidebilirki alti ustu dedektor. Aslinda ben derin arama makinalari ve dedektorlerine guvenmem yalnizca tek tek icin kullanirim ve benim kullandigim dedektorde tektekde iyidir hic bos cikarmadi sadece degersizi veriyorda degerli ayrimi da sikinti var

esrarengiz2828

Kullanıcı
Bu maki a nekadar derin gidebilirki alti ustu dedektor. Aslinda ben derin arama makinalari ve dedektorlerine guvenmem yalnizca tek tek icin kullanirim ve benim kullandigim dedektorde tektekde iyidir hic bos cikarmadi sadece degersizi veriyorda degerli ayrimi da sikinti var
ustam ben değerli vede değersiz ayrımıı yapıyorum ama uzun noktalama sinyaline aldımı zaten ayrım yapmaz bu uzun sinyallle neler yapılacağı ve bu makinanın yapan mühendisler bile söylediklerine göre bir çok özelliğini bilmiyolarmış ve kullanıcılar çözmüş diyenler çok bende daha önce bunun daha eski modeli vardı silver eagle modeli oda benim için süper bi makina idi bozuldu dahada elime almadım ve bunu aldırdı bana arladaş bundanda gayet memnunum diyebilirimki yarım metre nerdeyse tek vurma bi sinyal aldım değerli şüpelenip baktım yeri üzerini biraz temizlip baktım ve ayrımda değerli gümüş olduğunuda gördüm nerdeyse yarım metre gibi bi derinlikten tek roma gümüşü ilk defa aldım ama gece hava açıktı yani gece bence biraz daha sesiz ve sakin olduğu için net sinyallar alabiliyorum bu makinanın öğreniecek bir çok daha detayı var onuda çok üstüne düşülürse öğrenebilirim ama zaman kısıtlı olduğu için fazla değil sadece hafta sonları çıkabiliyorum hangi makina olursa olsun kullanımı ve öğrenimi çok önemli tam anlamıyla öğrendimmi bence çok derinlere indirebilirde bazen vurduğu tek sinyaller oluyor toprakta gezinirken onlara dikkat etmek gerekir helede bazı şeyler bulunuyosa o alanda kesin olabiliyor saygı vede sevgilerimle

Üst Alt