yazılar yeni mi | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

yazılar yeni mi

KARE(KUKIR)

Kullanıcı
Cevap: yazılar yeni mi

arap35

Kullanıcı

ustalarım öncelikle yorumlarınız için çok sağolun. izmirde olduğum için cevap veremedim yazdıklarınıza kusura bakmayın. resimleri izmirde yüklemeye çalışmıştım. ama yetersiz oldu sanırım yeni resimler yüklüyorum umarım daha iyi analiz edebilirsiniz. buranın aşağısı dere.

bunun kırılmış büst olduğunu düşündük. boyun kısmı felan vardı

arkadaşın ayağının orada boşluk aldık

TRUVA

Admin

Söylenen ve yazılanlara göre gereken incelemeyi yapmalısın.yada sorulan konularla ilgili cvp vermelisin ki neticeye ulaşabilesin.kardeşim. bir zahmet bir şeyler yazıver gari..

arap35

Kullanıcı

Söylenen ve yazılanlara göre gereken incelemeyi yapmalısın.yada sorulan konularla ilgili cvp vermelisin ki neticeye ulaşabilesin.kardeşim. bir zahmet bir şeyler yazıver gari..
DEĞERLİ USTAM
öncelikle yorum yapan tüm ustalarıma senin şahsında çok teşekkür ederim. bölgeye izmire gitmeden bir gün önce gittim resimledim siteye atamadan izmire gittim. gittiğim yerde yüklemeye çalıştım bir kısmını yükleye bildim sonrasında internet olmadığı için dönene kadar cevap yazmadım. geldiğimde kalan resimleri yükledim. diğer açtığım konuya 1 km mesafede burası. iaşretin hemen aşağısı dere. çevresi ekim alanı. elimizdeki malzeme ile baktığımızda X olan yerden 1.20 sinyal aldık ama ç.ubukları yeterince iyi kullandığımızdan işin açıkçası emin değilim. büst diye düşündüğüm yerin boyun kısmı felan duruyor. en azından onun büst olmasını umut ediyorum. siz ustalarımın sayesinde bişey olursa olur. yardımlarınızı esirgemeyeginize eminim. çevrede kuyu varmı bilmiyorum. kısmet olursa arkadaşımla yarın buluşup öğrenirim.

Son düzenleme:

TRUVA

Admin

Dere S yapmışmı? S içinde kalan yeri incele,kuyu ve para işaretin var.mezar işaretin var.inşallah kar yokturda iyice incelersin.