Yeni Bir Sene

onur600

Kullanıcı
Ustalarım yeni yılınız kutlar,sağlık ve huzur getirmesi beklentilerimle bol küplü günler diliyorum...

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Muhterem kardeşlerim bu vatan bizim bu millet bizim her ırktan ve her dinden vatandaşımız var saygı sevgi çerçevesinde birbirimizi kucaklayalım yeterki bu vatanın evlatları hıyanet içerisinde husumet içinde olmasınlar bu güzelim cennet vatanımızda hoş görüyle yaşayalım yarınlara umutla bakalım...
Miladi yılın tüm insanlığa müslüman alemine ülkemize hayırlar getirmesi dileğiyle...
kanın gözyaşının hunharlığın son bulduğu bir yıl olmasını yüce Rabbimden dilerim...

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı
Ağaların beylerim manevi yılbaşımız olmasada bu vakit zahir sene dönümüdür o Yüzden kutlama yapmayacağım sadece dua ederim ettiğim duada önceki dualarımdan farklı olmaz bu gece yine farklı birşey yapmam sadece gayri Müslimlere benzemeyeyim benzetmeyeyim diye o Yüzden Rabbim iman Salih kulluk sağlık sıhhat aşk muhabbet eylesin inşaallah Rabbime sığınırım bu günün şerrinden bağışla ya Rab ümmeti Muhammed-i affeyle bu günün şerrinden Hıfzı muhafaza eyle Rabbim âmin
selametle
önümüzdeki zahir seneye Görüşmek üzere selametle dualarınızı eksik eylemeyin kimsede yanlış anlamasın

maceracı37

Kullanıcı
YENİ YILDAN BEKLENTİNİZ NEDİR DİYE SORSALAR?
derimki kendim için bir şey istersem namerdim şu şehit kanıyla sulanmış cennet vatanımdan hırsızlar ugursuzlar soysuzlar bölücü vatan hainleri defolup bitsin allahtan başka birşey istemem

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Cenabı Allah cc yeni senede tüm İslam Alemine hayırlar ihsan eylesin.
Mekke nin fethi kutlu ve mübarek olsun.
Hepinize sağlıklı huzur dolu bir yeni yıl dilerim.