Yeni görsel (tema) | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

Yeni görsel (tema)

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Güzel olmuş hayırlı olsun mekana @Roni gardaşım emeğine sağlık nekadar emek verdiğini ben biliyorum 👍 helal olsun dayı oğlu 😏

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Güzel olmuş hayırlı olsun mekana @Roni gardaşım emeğine sağlık nekadar emek verdiğini ben biliyorum 👍 helal olsun dayı oğlu 😏
Sağolasın güzel abim ALLAH razı olsun İnş’ALLAH. Senin gönlün sağolsun xhalo heyran. 🙂 Abi Estafirullah ben pek birşey yapmadım. Sadece biraz uykuda tasarrufa gittim o kadar. Oda helali hoş olsun herkese. Beğenmenize gerçekten sevindim. Duanızı alırsam ücretimi almış olurum. Benim ücretim duadır oda isteğe bağlı. 😊 Eksik gediklerimizde dile getirirseniz başım gözümle beraber elimden geldiğince sırasıyla not eder yaparım. Tekrardan hepinizden ALLAH razı olsun İnş’ALLAH 🤲

A21MEDLi

Admin
Ellerinize emeğinize Saglık,Çok güzel olmuş,
Benim gibi Karanlık modda Bakanlar için,Çok daha net ve anlaşılır olmuş.
yanlız bi sıkıntı var,
her cavap yazdığımda Harfi Tekrardan beyaz renk olarak isaretlemem gerekiyor..

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Ellerinize emeğinize Saglık,Çok güzel olmuş,
Benim gibi Karanlık modda Bakanlar için,Çok daha net ve anlaşılır olmuş.
yanlız bi sıkıntı var,
her cavap yazdığımda Harfi Tekrardan beyaz renk olarak isaretlemem gerekiyor..

evet ustam haklısın, karanlık modda iken yazılan yazı siyah oldugundan yazarken anlaşılmıyor. fakat yazdıktan sonra düzeliyor. yazarken problem oluyor. ufak tefek hataları baktıkça beraber düzeltiriz inşAllah.

TRUVA

Admin
Yeni temada video ekleme butonu kalktımı

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
yeni temada bazı eksiklerin olduğu ve çalışma durumunun tam olarak doğru şekilde ilerlemediği görüldü. Yeni temayı şimdilik askıya aldık. mevcut temaya devam ediyoruz.(eski haline)

eski haline geçemiyorum diyenler tarayıcı çerezlerini veya ön belleklerini temizlesinler. otomatik olarak değişecektir.

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Roni ustam ve Bozkurt ustam ellerinize sağlık. Hem bilgili hem mütevazi olmak zor iştir ;) Allah razı olsun, Siz insanların işlerini kolaylaştırmaya çalışırken rabbimde sizin işlerinizi kolaylaştırsın.