Yeni Görseller | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

Yeni Görseller

xenon

Kullanıcı
yer sit alanı içerinde arkadaşlar bu yüzden yayınlamış olduğum bütün resimler görseldir resimlerin hepsi rum yani yunan yerleşim yeridir

bu resim büyük kilisenin avlu giriş kapısının üstündedir maalesef kırmışlar

yani

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
emeğine sağlık güzel kardeşim.
bu resimleri izlerken düşündüklerimi paylaşmak istiyorum.
bizler ,YÜCE ALLAH ımızın ,kıyamete kadar hükmünün baki kalacağını haber verdiği islam dininin mensupları olarak,bir toplumda,ALLAH ın ismin bile anmaktan çoğumuz adeta sakınır olduk nedense.
hükmü kaldırılmış bir dinin mensupları bakınız,her yere büyük bir gururla hacı koyuyor. çocuklarının kolyelerine kadar işliyor.
neden bu haldeyiz. acaba onlar müslüman olsalardı bizler gibimi yaparlardı. düşünelim ve kendimize bir hisse çıkaralım.

osi

Kullanıcı
ıkızcelı ustam dedıklerın aynen gecerlı onlar musluman olsaydı bızler gıbımı yapardı...

İRON

Kullanıcı
emeğine sağlık güzel kardeşim.
bu resimleri izlerken düşündüklerimi paylaşmak istiyorum.
bizler ,YÜCE ALLAH ımızın ,kıyamete kadar hükmünün baki kalacağını haber verdiği islam dininin mensupları olarak,bir toplumda,ALLAH ın ismin bile anmaktan çoğumuz adeta sakınır olduk nedense.
hükmü kaldırılmış bir dinin mensupları bakınız,her yere büyük bir gururla hacı koyuyor. çocuklarının kolyelerine kadar işliyor.
neden bu haldeyiz. acaba onlar müslüman olsalardı bizler gibimi yaparlardı. düşünelim ve kendimize bir hisse çıkaralım.
katılıyorum vede tebrik ediyorum..
ek olarak ikizceli abimiz buyuğumuz kardeşimiz.
şunuda unutmayalımki yahudiler hırıstiyanlar vs... dinimizi alçaltmak için ellerinden gelenin ardlarına koymadıkları gibi bir sürüde sinsice planlar yapıp biz muslumanları birbirimize düşürdüler,çokta başarılı olduklarını görüyoruz.
lakin unuttukları bazı noktalar var,yada biliyorlar ama bilmememzlikten geliyorlar.
kıyamet kopmadan evvel hz isa inece ve hz mehdiye tabi olacak.hz mehdi yer yuzunu adeletle doldurup islamiyetin altın devrinin yaşanmasına sebeb olarak baş komutan kumandan olarak görevini ihya edecek.
islamiyet öylesine bu mubarek zatın zamanında yukseleceki kişi kendi malının zekatını verecek bir fakir bulmakta zorlanacak.
bu yer altı yer ustu hazineleri hz mehdi a.s gün yüzüne çıkarıp islamiyetin yukselişini insannların faydalarına sunacaktır.
mubarek anlatmak istediklerim çok şeyler var lakin konuyu fazla can sıkıcı hale gelmemesi adına burda kısa kesiyorum.
işte gerizekalılar bu kadar kör vede nankördür.
kuran-ı kerimden sonra butun kitaplar islamiyeten sonrada butun dinlerin ehemiyetlerini kaybettiklerini bildikleri halde halende inanmıyorlar öküzler.ecnebi gavurları
cennet ucuz değil,cehennem ise luzumsuz değil.beddiuzzaman
zalimler için yaşasın cehennem.beddiuzzaman