yeni tema ve yazılım | Sayfa 11 | Define işaretleri ve anlamları

yeni tema ve yazılım

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
S.A...Az önce "altın oran merkezi mekke şehri " konusunda ,konu sahibinin mesajından alıntı yaptım ve alıntıyı düzenledim,dikkatimi çeken bir cümle var dı sadece o cümleyi bırakarak geri kalan kısmı sildim ve altına kendi yorum ve sorumu yazdım...CEVAPLA butonun bastıktan sonra gördüm ki benim yorumum veya sorum alıntının içine dahil olmuş...(Alıntıların olduğu kısım ve yazıları sayfaya nazaran daha koyu tonda )...Şu an :görüntü olarak benim yazdığım ile alıntı kısmı aynı formatta ,yani banim yazdığım sanki alıntının aslı gibi görünüyor...Sanırım bu ilerde genel anlamda sıkıntı doğuracaktır....

aleykumselam,

mami dostum,
bahsetmiş oldugun durum şöyledir.
sen yazıyı yazmaya başlarsın,bir müddet sonra sağ tarafta taslak kayıt edildi diye silik bir yazı çıkar.bu yazı her cıktıgında senın o ana kadar yazıdıgın yazıyı aynı excel de bir çalışma yaparken pc nin herhangi bir sebepten ötürü kapandıgında ve yenıden acıldıgında yapmış oldugun calışmayı sorması gıbı çalışır.eskiden 2003 exelde cok verı kaybı yasanıyordu,2010 oficce de bu yok.bu sistemde böyle,yazdın yazdın yazdın yanlışlıkla sekmeyı kapadın,gel aynı konuya cevap yazma alanına kaldıgın yerden devam et.
böyle olsun istemıyorsan,yazıdıgn yazıyı silicen,sayfayı yenıleyıp cıkıcan.

MAMİ

Kullanıcı
S.A...
aleykumselam,

mami dostum,
bahsetmiş oldugun durum şöyledir.
sen yazıyı yazmaya başlarsın,bir müddet sonra sağ tarafta taslak kayıt edildi diye silik bir yazı çıkar.bu yazı her cıktıgında senın o ana kadar yazıdıgın yazıyı aynı excel de bir çalışma yaparken pc nin herhangi bir sebepten ötürü kapandıgında ve yenıden acıldıgında yapmış oldugun calışmayı sorması gıbı çalışır.eskiden 2003 exelde cok verı kaybı yasanıyordu,2010 oficce de bu yok.bu sistemde böyle,yazdın yazdın yazdın yanlışlıkla sekmeyı kapadın,gel aynı konuya cevap yazma alanına kaldıgın yerden devam et.
böyle olsun istemıyorsan,yazıdıgn yazıyı silicen,sayfayı yenıleyıp cıkıcan.
S.A...Eyvallah...Şahsi olarak bu tür sorunları çözebilirim,ancak genel anlamda alışılagelmiş veri tabanı formatlarından farklı bir durum...En azından benim kullandıklarım için...Yeni üyeler açısından sıkıntı olmaması açısından konuyu dile getirdim...İlgine teşekkür ederim...

komana 2

Kullanıcı
Ben android den siteye girince ana sayfaya ne kadar bassamda ana sayfaya gelmiyor ayrica en yuksek puan listesinde birisinin kacinci oldugu nerede yaziyor

hasan ahmet

Kullanıcı