Yer altı geçidi | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Yer altı geçidi

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Hocam zaten ilk ilerlediğimiz yerde ilerde yıgma gıda depo yerleri yapmışlar sadece kiler olarak bu kdr uzun giden bir geçit yaparlarmıki ve en son yerde de bölmelere ayrıldı üstten kroki oluştaramıyoz bu yer köyün içinden gidiyor etraf ta evler var düz bir araziden başlamıyor küçük bir tabak bulduk girişte altın sarısı altın değil ama üstünde ermenice bir adamın ismi doğum tarihi vs yazıyor
Bunca işlemi yaparken hiç görsel almadınız mı? Görsel eklenmeyecekse konuyu kilitleyeceğim. Bilginize

Sylwesther

Kullanıcı
Yasaklı
Killerin uzunluğu kısalığı sizi şaşırtmasın. Kimse kilere mezar da yapmaz altında saklamaz ona bakarsanız ama hancı gıda da saklar gıda içine altında saklar. Kalkıp diye bilirmiyiz ki buğdaya mercimeğe unun içine altın mı saklanır diye, diyemeyiz tabiki de. 400 metrekarelik evi tek daire halinde yapanda var 70 metrekarelik evi tek daire yapanda. Kalkıpta bu kadar olur mu olmaz mı mantığı ile olanı ç

Bunca işlemi yaparken hiç görsel almadınız mı? Görsel eklenmeyecekse konuyu kilitleyeceğim. Bilginize
İçerden almadık dışardan var birdahakine içerden de alırım engeller çıkarsa

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Kardasim, Bu bölüm fotografsiz define işaretleri bölümü. Fotoğraf gelince Fotoğraflı işaretler bölümüne taşı insallah. 😊
Bana karışma abi ben senin gibi genç değilim. Yaşlı adamım. 😂😂😂

Özelden resimleri atacaktımda profilin kapalı
Kusura bakma dikkat etmemişim konu fotoğrafsız define bölümündeymiş.

Ben özelden destek vermiyorum. Bu yüzden özelimi kapattım.

Üst Alt